Evde Spor Yapmak...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve doganfk tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. doganfk

doganfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Sivas
    Selamın Aleyküm arkadaşlar 3-4 sene önce 95 kiloydum spor salonuna gittim bir kaç ay salona gitmeyi bırkatıktan sonra evde devam ettim spora p90x diye bi program da uyguladım evde 80 kiloya kadar düştüm sonrasında sporu bıraktım son 6-7 ay içerisinde çok fazla kilo aldım şu an 110 kiloyum sporu bıraktıktan sonra verdiğim kiloları geri aldım spora tekrar başlayacağım...
    Şu an elimde ağırlık sehpası var
    24 kg dambıl set ve 120 cm z bar var
    1 ay önce de kondüsyon bisikleti aldım
    Şu an elimde kısıtlı bütçe var 7-8 ay spor salonuna gidip tekrar bırakmak yerine çalışma istasyonu almayı düşünüyorum bu konuda tecrübesi olan abilerimin ve kardeşlerimin fikirlerini almak istedim şu an elimde bulunan aletlerle çalışma istasyonu da alırsam yeterli olur mu ? boyum 1.78 amacım 70-80 kg arasına düşmek fit bir vücuda kavuşmak...

2. alpwer

alpwer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    bir kaç agırlık takvıyesı ve düz bar alıesan yeterli olur diye dusunuyorum. eger butcen vvarsa ev tıpı bır kosu bandıda alabılırsın.

3. doganfk

doganfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Sivas
    Cevabınız için teşekkür ederim koşu bandını düşündüm aslında biraz araştırdım motorsuz olanları kimse tavsiye etmiyor motorlu olanda çok ses çıkartır apartmandan şikiyat gelir sonra :)

Sayfayı Paylaş