Evde kendime göre dumbell kaldırmak istiyorum ve sorularım var gelir misiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve murdar tarafından 12 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. murdar

murdar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selam abiler.Ben 1.75 boyunda,85 kilolu ve iri yapılı birisiyim.Amacım evde kendime has dumbell kaldırmak.Zaten akşamları kardiyo sayılırsa maç yapıyoruz.Baya bir kalori yakıyoruz yani.Bunun yanında ekmek filan az yiyorum.Şimdi sorulara geçeyim izin verirseniz;Kendim hakkımda verdiğim bilgilere göre yanıtlarsanız sevinirim :)

1) Sabah,öğlen ve akşam nasıl beslenmeliyim?Saat kaçtan sonra besin alımını durdurmalıyım?
    2) Kiloma göre ekmek tüketmeli miyim?Tüketmeliysem her öğün kaç dilim tüketmeliyim ve ekmeğin türü ne olmalı?
    3)Yoğurt ve süt tüketmeli miyim?
    4) Dumbell hareketlerini yaparken her gün ayrı bir kas grubunu mu çalıştırmalıyım yoksa,her gün tüm kasları mı çalıştırmalıyım?

Sorularım bu kadar yanıtlarsanız çok sevineceğim.Şimdiden teşekkürler.

2. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    akşam 6dan sonrası için beslenmeni azalt. 12den sonra bir şey yeme. 12ye kadar da ağır şeyler yeme. hafif şeylerle açlığını bastır. beyaz emekten vb unlu mamülerden olabildiğine uzak durmalısın. yoğurt ve süt tabiki de tüketmelisin. sütü yağsız veya az yağlı tercih etmen daha iyi olur

Sayfayı Paylaş