Evde Fitness Baslama Ama Yardim Gerekli.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eye0fwhich tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. eye0fwhich

eye0fwhich Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba beyler oncellikle yaş 18 kilo 80 Ben evde fitness yapmak istyrm 1.5 aydir inernetden gencvefit hakandemiray videolarini izleyip pcye arşivledim ama hala barfisk dambir yüzünden baslayamadim para biriktiyrm ama 25 gün anca alabiliecegim barfisk dambirsiz 25 gün fln idare edebilirmiyim sinav mekik squat idare edebilrimiyim Ve p90x serisinide arşivledim biraz geliştirdik sonra devreye sokacagim. Sizce sinav ve mekik gibi bir süre aletsiz egzerszlerle kendimi geliştirmeyi düsnüyrm. Ve kac kalori kac protein fln tüketbiliyrm ayrintili yardim edicek varmi bu sorunlardan 1.5 aydir bütün her egzersizleri net tabanindan elde ettim ve izledm öyle bakmaya yetindim sizin forumu gördm ve kendimi açilm dedim umarim Benim baslamam için Bir Umut kapisi olursunuz iyi Forumlar :)
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Aralık 2013 ---

Son düzenleme: 28 Aralık 2013
  2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Evde şınav ve bacak çalıştırmak için squat türlerine başlamalısın ,dumbell ve barfiks aldığında devam edersin çalışmalarına + olarak mekik aleti alabilirsin 40 tl vs...
    forumda nasıl beslenebileceğin -yeni başlayanlar için beslenme vb konular var bunları inceleyebilirsin .Vucud geliştirme yapıyor olsaydın alman gereken protein miktarı vb konularda sana açıklık getirebilirdim ancak sen yolun başındasın kendi beslenme düzenini forumu inceleyip kendin oluşturmaya çalış eksik kaldığın noktalarda yardımcı olmaya çalşırız.

3. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Yakininda park felan varsa sabahlari cik koş. Aletler felan varsa yakininda onlardanda yararlanablrsn

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

4. eye0fwhich

eye0fwhich Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mekik aleti aldm Ab Rocket diye marka mavi renkli arkadastan aldm da demin 100 tlye almis ne 40 tlsi :D

5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Türkiyenin en büyük online satış sitesinde Ab Roller 52 tl
    Ben geçen yıl 40 tl ye almıştım ne 100 tl si .. ?

6. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    p90x yapcaksan mekik aleti niye aldin

7. eye0fwhich

eye0fwhich Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadas almis ondan aldm geçiçi süreligine pena mekik aletten bahsedince denim dedim p90 uda hemen yapilmaz kendimi geliştirdikden sonra p90 x e geçis yapacagim

Sayfayı Paylaş