Evde Dumbell ile çalışma programına Halter Hareketleri Eklemem gerek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşalar çoğu flexor hocanın https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html bu linkte verdiği evde dumbell ile çalışma programını yaz öncesi uyguladım yaz kendimi biraz saldım şimdi yeniden devam etmek istiyorum ama şöyle birşey var ağırlık seti almıştım.Halterde var bench press gibi halter hareketlerinin bazılarını salonda yaptığımdan biliyorum ve evde bi ağırlık sehpamda var yanlız halter hareketlerini bu programda nerelere koyabileceğimi çözemedim yani o kadar fazla bilgim yok :( bu konuda hem fikir ve hem yardımlarınıza muhtacım arkadaşlar.

2. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Squad (Quadriceps), Lunge (Quadriceps), Deadlift (Hamstring), Calf Raise (Calf), Barbell pullover (göğüs), Bench Press türevleri (Göğüs), Barbell Curl (Biceps), Skull Crusher (Triceps), Close grip bench press (Triceps), Military Press (Omuz), Front Raise (Omuz), Barbell Row (Kanat) ilk aklıma gelenler. Hareketlerin resimlerini aratıp bakabilirsin.

Sayfayı Paylaş