evde çalışmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tute tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    zamanım olmadığı için uzun süredir salona gidemiyorum. çünkü yakınlarda salon yok. ben de alet alıp evde çalışmaya karar verdim. sizce dambıllarla salondaki verimi alabilir miyim? zaten programımda hep dambılla yapılan hareketler vardı. sadece leg press, leg extension, butterfly ve sırt hareketlerini aletle yapıyordum. leg press yerine squat yapıcam. ancak leg extension ve butterfly yerine ne yapabilirim? zaten bizim salonda genelde yeni başlayanlar çalışıyorlardı makinalarda.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    butterfly yerine dambılfly aynı ya da benzer görevi görüyordur herhalde. hocam ben de evde çalışıyorum. ama bazı hareketlerde bi yerde tıkanıp kaldım. mesela squat ağır kilo giremiyorum. çünkü barı enseye alamıyorum. onun için ayrıca düzenek lazım mesela...dambıl squat yapıyorum, o da hafif kalıyor. bir de göğüs presste sorun çıkacağını düşünüyorum. onun dışında diğer hareketlerde problem yok, hemen hemen her kası çalıştırabilirsin .

Sayfayı Paylaş