Evde çalışabileceğim bir program arıyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MajoR tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MajoR

MajoR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar siteyi biraz araştırdım çoğu konu body salonlarında yapılacak ve benim tam olarak anlıyamadığım :) program vermişler benim salona yazılma gibi birşansım yok evde 2 adet dumbell ım var ağırlıklar 2.5 kg:4 tane 1 kg:6 tane mevcut bu ağırlıklarla bana güzelce program hazırlayabilir misiniz ? içinde karın egzersizleri filan olan bir program.. geçen yıl 4 ay kadar kick box la beraber body yaptım (kick box 8-9 ay sürdü) vücudum şekillenmişti fakat yazın çalışmaya başladığım için zaman ayıramadım ve kaslar küçüldü, body ve kick box a başlamadan önce çok zayıf dümdüz bir vücudum vardı (16-17 yaşlarında ve 50-55 arası kilo ve boy da 1.75 gözünüzde canlanmıştır :) ) spor sayesinde vücudum hacim kazanmıştı o halden eskisine doğru tekrar geri dönmek insan ı psikolojik olarak etkiliyor bunun için tekrar başlamayı istiyorum inşallah ta ara vermeden devam ettireceğim program yazan arkadaşlar antrenmandan önce protein i ne kadar almalıyım ve antrenman dan sonra ne kadar almalıyım şimdiden hepinize sonsuz teşekkürler.

2. MajoR

MajoR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yardımcı olabilecek yok mu ?

Sayfayı Paylaş