ev ve salon caslıması karlıslastırma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve maeglins tarafından 20 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    evdemi calıssam salondamı calsısam karar veremedim evde calısırsam eve agırlık sehpası alabilirim ve dumbellarım var ve sureklı agırlık artırıcak maddi gucum var bu yeterli olurmu salonda calısmanın avantajları neler makinde yapılan haraketlerın hepsi dumbella yapılabilirmi ayrıca z barda alabilirm evde calısmak istememin bir nedenide gercekten cok zewkli oluyo kendi arastırmanı kendin yapıyosun kendi beslenme listeni hic bi bilgi hazır konmuyo onune ayrıca bodyi ewde yaparsam gitar kursuna giderim diye dusunuyorum ama salonda cok daha iyi hzlı gelisirsinz dersenz salonda baslıycam

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    salon her zaman daha iyidir salonda bırcok alet vardır daha ayrıntılı calısabılırsın

yapamadıgın ahreketlerde yardım alabılıyorsun gızlı rekabet oluyor:) daha eglencelı oluyor salon hocasıda tecvubelı ıse her ay duzenlı ölcu alıp eksık bolgeye gore her ay yenı program yapar.

3. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Spor salonunun avantajı motivasyon olarak vardır. Ayrıca işi bilen kişilerin yardımıda göz ardı edilemez.

Sayfayı Paylaş