egzersiz programım yanlış mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ilkand tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ilkand

ilkand Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar 2 haftadır diyet ve spor yapmaya başladım bir spor salonuna yazıldım ancak üye olduğum salon bir türlü hoca alamadığı için sahibinin önerdiği progamı kullanıyorum kilo verme amacıyla gidiyorum salona daha sonrada kas yapma safhasına geçeceğim bu da doğru bir yaklaşım mı onu da yorumlarsanız sevinirim programımı yazayım
    20 dk koşu yürüyüş karışık
    10 dk bisiklet
    dambıl ile yana açış yapıyorum 4*14
    butterfly 4*14
    göğüse çekiş 4*14
    tek tek dambıl ile ön kol çalışıyorum 4*14
    makina ile 4*14 ön kol
    arka kol 4*14
    bacak sıkıştırma yapıyorum 4*14
    2 bacak hareketi daha var ancak nasıl anlatacağımı bilemedim isimlerinide bilmiyorum onlarda 4*14
    bunlardan sonra karın hareketlerine geçiyorum ve 4-5 karın hareketi daha yapıp bitiriyorum
    Bu program isteklerime cevap verecek niteliktemidir acaba ve bunu ay sonuna kadar bu şekilde devam ettireyim mi bunların yanında yediklerimede dikkat ediyorum ve bunları haftanın ortalama 4 günü her gittiğimde yapıyorum ortalama 3 saat sürüyor programın bitmesi normal midir ne yapayım bilgilendirirmisiniz teşekkürler

2. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Antreman süren 3 saat biraz fazla gibi :) kaç kilosun boyun kaç biraz bilgi verir misin ?

3. ilkand

ilkand Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam boy 178-180 arası başladığım da 100 kiloydum ama şimdi 97 ye düştüm

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    forumda yenibaşlayanlarla ilgili bölüm altında aradığın cevapları bulacaksın

Sayfayı Paylaş