Doğal Shake işe yarar mı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emreeege tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emreeege

emreeege Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba .
    193 cm boyundayım . 68 kiloyum ve 16 yaşındayım . kilo alamama gibi bir derdim var ve sutopu oynuyorum . biraz kilo alıp vücudumu geliştirmem lazım . protein tozu veya weight gainer yerine doğal shake kullanmak istiyorum . kullandığım doğal shake :
    500 gr süt
    4 yumurta akı
    1 tam yumurta
    2 muz
    besin değeri:
    40 gr protein
    73 gr karbonhidrat
    6 gr yağ
    503 kalori var .
    günde 4 kere bu karışımı içicem . kahvaltıda . okuldan dönünce 4.40 gibi . 5.40 gibi egzersizden sonra ve 11 gibi yatmadan önce . bu programla ben kilo alabilir miyim ? alırsam aylık ne kadar alabilirim ? veya hangi weight gainer i veya hangi protein tozunu kullanmalıyım ?

2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Çiğ yumurtanın enfeksiyon etkisi olabilir yumurtaları hasşladıktan sonra ez, ezip blendera at orada da iyice un ufak yap öyle tüket daha güvenli olur

3. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle bol bol yeni baslayanlar ve beslenme forumu baslik sabitlerini okuyup, bilgilenmelisin

Kilo alma ile ilgili yuzlerce konu var,

4. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Su topu oynadıgın ıcın bır sure protein tozu kullan bence bıraz hacım kazanırsın kas kutlen artar yanlıs anlama senle aynı boydayız çöp gibi tahmın edıyorum senı 1.93 arkadasım var 74 kılo ıncecık sen daha az kılosun tahmın edemıyom gainer tavsiye etmem protein tozu + bb

Sayfayı Paylaş