Diyete girdim yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Osman Eray Çetin tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Osman Eray Çetin

Osman Eray Çetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 115 kg 1.83 boyunda birisiyim calıstıgım salonda bir tane hocam diyete baslattı agırlıkları 2x20 3x20 seklınde calısıyorum ilk gun dıyet yemek listemi yazayım sabah 2 muz oglen 2 muz aksam 2 muz ve 1 musil ilacı diger gün ise sabah 2 patetes haslaması oglen 2 patetes aksam 2 patates ve bir musil ilacı suan ıcın 2 gunluk dıyet verdı ben her verdıgınde buraya yazacagım suan ıcın yanlısmı yapıyorum onu ogrenmek ıcın yazıyorum yardımcı olursanız sevınırım cidden kilo vermek istiyorum.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bütün gün sadece 6 tane muz mu yiyorsun?
    ve diğer gün 6 patates?

3. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    o hocadan uzak dur mümkünse o salonu terket. yanlız önce böylesinin yüzüne tükürmek gerek. kilo fazla diye insanları böyle yönlendiriyorlar heveslerini kırıyorlar. 3 5 arkadaş toplanın dövün :) forumda birçok diyet örneği mevcut bazal metabolizma + spor ile harcadığın kaloriyi hesapla 500–700 kalori düşük beslen hedefine ulaşırsın. azimli olman şart pes etmeden 3günde zayıflanmayacağını idrak ederek sürekli araştır forumu

XT910 cihazımdan gönderildi

4. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    hahahaha :D musil ilacı ne alaka müsil ilacı adamın karnını ağrıtır tuvalleten cıkartmaz hocana deseydin hocam ben o musil ilacını içip ne ara spor yapacam diye :D :D
    müsil ilacına gerek yok bide o kadar muz yedikten sonra saten kabuz olursun :D

5. kaansoylu07

kaansoylu07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sabah 2 3 yumurta yesen yanina kahve oglen tavuk goğusu yesen (acı ile yersen metabolizman hizlanir) aksamda oglenki gibi yapsan ve duzenli olarak spora gitsen emin ol muzdan daha iyi olur :D

6. Osman Eray Çetin

Osman Eray Çetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Valla bu hoca ankara da federasyon baskanlıgı yapmıs birisi birazda ondan dolayı dedıgını yapayım dıyorum bugun 3. gune giricez dıyet te bakalım neler yazacak
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ekim 2014 ---
    evet sadece 6 muz ve 6 patates yedim :D

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kaç kurtar kendini.

Sayfayı Paylaş