Diyet Programı Üstatlar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve oniks41 tarafından 18 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar boyum.:87 kilom:92 Yaş:20
    bb ile 6 aydır uğraşıyorum.Salona gitmiyorum kendi malzemelerim var.başlangıçta kilom 88 idi.6 ayda 4 kilo aldım.Şimdi göbeğim çıktı. Supplement olarak sadece protein tozu kullanıyorum onuda 2 hafta önce aldım.
    Ekmeği azalttım,kolayı kestim.Ama hala kiloluyum.Karın kası yapmam çok zor.Hatta göğüs kası yapmam bile çok zor biliyosunuz göbek olunca göğüslerde doğal olarak aşağı sarkıyor.

Burdaki üstatlardan eğer mümkünse kas kaybı yaşamadan uygulayabileceğim bir diyet programı istiyorum.Kafama çok taktım bunu.Eğer kilo veremezsem diyetisyene bile gitmeyi düşünüyorum.

2. mey16

mey16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    diyet listeni kendin belirle ben 3 ayda 14 kilo verdim.(büyük bi kısmı yağ olarak) yapman gereken cardio+sağlıklı beslenme bundan sonra yağ olarak çok az zeytinyağı kullan,esmer pirinç,bulgur,tavuk,light peynir ve haşlama sebzelerden oluşan bi menü hazırla kendine.Ayrıca günde üç öğün yerine 5-6 öğüne bölersen yemekleri daha iyi olur kolay gelsin

Sayfayı Paylaş