dirsek kemiği hakkında sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darklord tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. darklord

darklord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yeni yeni başladım kilo almaya çalışıyorum bilgisi olan arkadaşlara bi sorum var dediğim gbi zayıfım kollar ince oldugundan dirsek kemiğim çok belli düz tuttugumda dahi orada bi çıkıntı var ve ben bu görüntüden çok rahatsızım tmm kilo almaya çalışıyorum ama benim alacağım saten max10 kilo onuda alabilirsem tabi o görüntüde 10 kiloylada kapanmaz saten. kol kasını enine geliştirirsem sanırım o kemiği biraz kaybedebilirim?dogrumu acaba bu teşhisim ve kol kasını nasıl bi çalışmayla enine geliştirebilirm onuda hiç bilmiyorum:(

2. darklord

darklord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar cevap yokmu :(

3. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    sorunu kimse anlamamış bence ... sen kütle olarak kilonu artır bb ye devam et düzeli olmazsa bi ortopediciye göster

4. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    Aslında dirseğinin bir fotoğrafı olsa çok daha rahat anlaşılabilir sorun bence, ayrıca sorun nedenini de bilmek çözüme ulaşmakta daha yardımcı olur, yani daha öncesinde yapılan yanlış hareketlerden ötürü mü bir asimetri var yoksa başka sebepten ötürü mü? Vücut geliştirme bu tür eklem bozuklulukları veya vücuttaki bazı asimetrik durumları düzeltebilir diyebilirim.

Sayfayı Paylaş