diet yapmaya basladim gunde kac gr protein

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jess tarafından 3 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. jess

jess Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    182 cm 80 kg define olmaya calisiyorum en az nekar protein almaliyim diet esnasinda cevap icin simdiden tesekkurler

2. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben 160gr hedefle derim.

3. The Barabarian CoNaN

The Barabarian CoNaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kuaför
    Yer:
    istanbul
    sağlam beslenme için kilo başına 3 gr protein alman gerekir yani 80x3 = 240 gr protein bunuda her öğünde 40 gr olmak üzere gün içerisinde 6 öğünde alabilirsin .
    1 kilo Hindi göğüste 210 gr protein var her yumurta beyazında aşşağı yukaru 1,5 gr ona göre hesabını yapabilirsin pinç lapası vs ide hesaba kat .
    Bence sabah kahvaltıda 10 yumurta beyazı 1 büyük patates haşlaması ve gün içerisinde 1 kilo tavuk göğsü 250 gr prinç biraz domates salatalık ve bol su çok iyi diyet yapmana yardımcı olur kas kaybın hmen hemen hiç olmaz... aksine büyüdüğünüde görürsün ben diyetteyim şu 85,5 , ile başladım diyete 33 gün oldu 80,5 kilograma düşrüm tabiki çoğu su olarak gitti ama bu arada enerji artışım ve kaslarımda irileşme gördüm . Aynı diyeti daha öncede yaptım bir çok kez her defasında başarılı sonuçlar elde ettim
    Sana kolay gelsin ..

4. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    ne kadar sürelik sporcusun,vücut yağ oranın ne ve başlangıçtan bu yana katettigin yolu sayısal verilerle hacimsel olarak yazarsan sana bu konuda bilgilerim sınırında yardımcı olabilirim.

Sayfayı Paylaş