Destek Ürünleri Hakkında Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve theturx tarafından 9 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. theturx

theturx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Neredeyse bir yıldır spor salonuna gidiyorum gitmediğim dönemlerde de elimden geldiğimce evde çalışıyordum. İlk başlarda hedefim kilo vermekti, hedefime de ulaştım.

Ancak bu bir yıla yaklaşan süreçte kas kütlesi ya da şekil kazanma adına pek bi şey olmadı. Ben de ilk etapta Twinlab % 100 Whey Protein aldım. Bugün 2. günüm.

Ancak son zamanlarda gücümün yetmediğini hissediyorum, daha fazla ağırlık basabileceğimi biliyorum ama gücüm yetmiyor.

Şu anki kilomdan mennunum, en fazla 5 kilo daha fazla kabul edebilirim.

Bana hem yağ yakımına yardımcı olacak hem de performans arttıracak neleri tavsiye edersiniz?

Hydroxycut Hardcore X almayı düşünüyordum ancak piyasada yok. Advance var ancak beklenti mi karşılar mı?

Tek ürün olmasına gerek yok kombine de edebilirim, her türlü öneriye açığım.

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Hydroxycut'ın yeni ürününü kullandım ancak pek fazla verim aldığımı söyleyemem. BCAA, CLA veya keratin'i deneyebilirsin de benim anlamadığım istediğim kiloya ulaştım diyosun hala hydroxycut'ı inceliyosun. Zaten kas kazanımı yaparken yağlarından da kaybedeceksin yağ yakıcı yerine chain amino'ları deneyebilirsin.

3. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    N.O ürünü kullanıp bolca kardiyo yapmanızı öneririm :)

Superpump
    BSN N.O Xplode
    Nano Vapor

Sayfayı Paylaş