deri sarkması...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turumtay tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. turumtay

turumtay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle iyi çalışmalar

Ben 115 kilodan 60 kiloya 11 ay gibi kısa sürede düştüm ve vücudumda deri sarkması gerçekleşti.Ama çok abartılı bir deri sarkması değil.Doktora gittim vücudun kas kazandıkça deri sarkman azalır dedi.Bende body ye başlamaya karar verdim . Kendi çapımda beslenme programı hazırladım . Yanlışlarımı söylerseniz sevinirim ve deri sarkması kas yaparak geçer mi ?

Kahvaltı:3 yumurta(tam)+2 dilim kepekli ekmek+7-8 zeytin
    Öğlen:100-150 gram tavuk göğsü+200gr haşlanmış makarna+protein tozu

Akşam(spor çıkışı):100-150 gram tavuk göğsü veya ton balığı + pirinç pilavı+protein tozu

yardım ederseniz sevinirim

2. lordofoceans

lordofoceans Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya-Trabzon
    sabahları 3 tam yerine 1 tam+ 3 beyaz iyi olur extra lor peyniri felanda eklersen daha iyi olur.öğlen 100-150 gr. tavuk yiyorsan neden protein tozu tüketiyorsun ki? bence gereksiz günlük bir protein miktarı belirle kendine ve öğünlere böl her öğün ortalama 25-30 gr protein al. 100- 150 gr. tavuk göğsünde 30-35 gr. protein var zaten. öğlen kullandığın protein tozunu sabah kalkar kalkmaz alman gelişimin açısından daha faydalı olcaktır, aldıktan yarım saat sonra da kahvaltı yaparsın.spor çıkışı da hemen yemek yeme önce bi protein tozunu iç yarım saat geçsin ondan sonra bol karbonhidrat ve protein içeren bi yemek ye.

3. turumtay

turumtay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler dediklerini uygulayacağm

Sayfayı Paylaş