Deneyimli kişilerin yardımına ihtiyacım var.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve brdszksn tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brdszksn

brdszksn Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba 3 sene öncesinde bir before / after konum vardı. Gerek üni hazirlik gerekse sehir degistirmeden dolayi spora devam edemedim ve 102.7den 76'ya dusup su anda 92 kiloya ulastim. Omuzlarim en son olcumumde 118di. Su an vucut tipimi genislik olarak tarif edicek olursam basen>bel>omuz ve bu benim gercekten sinirimi bozuyor. Vucudumda en genis yer basenlerim ve bu beni geriyor. Bolgesel zayiflama yok biliyorum spora da az cok hakimim ama bisiklet mi iyi olur kosu mu yuruyus mu ? Bacak inceltme konusunda lutfen yardimci olun. Bu da 3 sene oncesinde actigim 8 aylik before / afterim : https://www.bodyforumtr.com/threads/102-7den-76ya-düştüm-düşünceleriniz.57876/

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Incelmek istiyorsaniz öncelik kalori acigi oluşturup bir diyet yapmaniz ve illa kardio yapicaksaniz hiit kardio tavsiye ederim

3. brdszksn

brdszksn Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    İncelmek icin kardiyo yapmak ve diyet sart onda hem fikirim de kardiyo bisiklet mi kosu mu yuruyus mu olmali bacaklari inceltmek icin. Bacaklarima su an deli takmis durumdayim cunku

4. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Uzay bisikletini yada bisikleti hiit şeklinde yapabilirsiniz

Sayfayı Paylaş