definasyon tecrübeleriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve leone35 tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. leone35

leone35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba, sporda 5.ayım oldu. ölçüler kol 34-38 omuz 114-123 göğüs 95-106 bel 89-94 kilo 71-78 şeklinde gelişti. Diğer ölçüleri göz önüne alırsak pek yağşanmadığımı söyleyebilirim. Fakat 71 kilo olmama benim kilomdakilerin bel 80 altı olmasına rağmen bende 89 bel vardı yani başarılı bulk yaptığımı düşünmeme rağmen felaket kötü bir bel genetiğim var bütün yağ oraya gidiyor. Beli 85-87 civarına indirmek istiyorum bunun için kardiyo ya başlıyacağım fakat zar zor geliştirdiğim göğüs kol gibi bölgelerimin erimesinden korkuyorum. Siz definasyona girdiğinizde ölçü kaybınız nasıl oldu yazarmısınız? sizin tecrübelerinize dayanarak ona göre kardiyoya başlamayı planlıyorum. şimdiden teşekkürler

2. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Ben girdiğim zaman ölçü kaybım oldu ancak hatırlamıyorum. Vücut daha fit bir görünüme kavuşmuştu. Kardiyo yapmana pek gerek aslında her şey beslenmede bitiyor. Benim kilo 72 di bel 69 du. Şimdi 3 aydır bıraktım bi 75 falan olmuştur galiba bel belki de daha fazla
    Beslenmeni proteine ada.

leone35 bunu beğendi.
  3. herrkiyak

herrkiyak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    wien
    1.5-2 aydir günde 60 km bisiklet sürüp 1 saat de antreman yaparak yag yakmaktayim, ölcülerimde yag yakiminda azalma olmasi gerekirken hic degisiklik yok ve bu gosteriyor ki yag yakarken kas almisim..Kardiyodan korkma zaten olursa da ölcu kaybin yagdan olacak ..

leone35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş