Deadlift yaparken nefes alamama

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve judgementday tarafından 20 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Deadliftin hamstring için olan versiyonunu yaparken nefes alamıyorum resmen sinirim bozuldu seti tamamlıyamadım. Hareketi 2sn negatif 2sn pozitif şeklinde yapıcaktım ama hızlı hızlı yapmak zorunda kaldım. Düz ayak deadlift hareketinde kaç kg kullanmam gerek normal versiyonunda 75kg ile 15x3 rahat yapıyorum.

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    bence "düz ayak deadlift "versiyonunu kullanma...hele ağır kilo ile asla...(

(deadlift 'i niçin yapıyorsun ki ?!...powerlifting mi çalışıyorsunıuz?!...)

ancak illa da bi şey yapılacaksa yerine "düz ayak goodmorning "yapabilirisin, ancak fazla ağır kilo olmasın...)

judgementday bunu beğendi.
  3. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    ben dead lift yapaken kalkarken nefes veriyorum. ayakatayken nefes alıp öyle iniyorum. çünkü ağırlığı indiriken nefes almaya çalışmak çok zor oluyor.
    "(deadlift 'i niçin yapıyorsun ki ?!...powerlifting mi çalışıyorsunıuz?!...)" : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/deadlift-t7476.html

çalıştırdıgı kas grupları, genel güç artışı ve gelişime katkısı.. body nin bench,squad,deadlift olan 3 en önemli hareketinden birisidir...

judgementday bunu beğendi.
  4. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Hamstring geliştirmek için yapıyorum evde hangi hareketleri öneririsiniz.

Sayfayı Paylaş