Değişik Bir Biceps Programı!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve milkamil tarafından 20 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. milkamil

milkamil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar geçen bir video izledim. Videoda biceps+triceps aynı programa yerleştirilmiş. Buraya kadar her şey net ve anlaşılır buradan sonrası ilgi çekici doğrusu çünkü videodaki hoca önce bir biceps hareketini uyguladıktan sonra bir de triceps yapıyor ardından tekrar bicepse geçiyor.Örnek gerekirse; Barbel curl-V bar push down-hammer curl-Bench dips-Concentration Curls gibi... Sizce böyle bir program ne kadar faydalı olabilir, veya ne zararları olabilir?

2. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    benim programımdada buna benzer bir antreman var. gayet başarılı. iyi ve güzel yapılırsa iyi büyüme sağlıyor. Tek fark super setler halinde. bir biceps hemen arkasından triceps hareketi yapılıyor.

3. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Çok bilinen bir program zaten, süperset deniyor, bicepsten sonra direk triceps e geçince tam zıt olarak çalıştıkları için o sürede biceps dinleniyor.

4. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    çok güzeldir, tavsiye ederim. Eğer iyi besleniyor iyi dinleniyorda sonuç alamıyorum diyorsan tam ihtiyacın olan program. Ben tekrarları 8-6-4 gibi değişken yani ağır giriyorum. 1 ayda 1,5 cm kol aldım. durgunluk evresinden öteye geçmek isteyenler için ideal thums:

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    ben süperset gibi degil ancak dedigin gibi giriyorum yani biceps giriyor 1 dk dinleniyor triceps giriyorum sonra 1 dk dinlenme ve yine biceps seklinde devam ediyor...

6. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    hacim için iyi ama kası çizmez

Sayfayı Paylaş