Değerli forum sakinleri zamanınızın bir kısmını ayırabilirmisiniz ? ( Yağ Yakımı )

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve babunn tarafından 27 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 18 1.85 boy 86 kg bel çevresi 103 cm %30 yağ oranım var , vücudumun her yanı aşırı derecede yağlandı . Bacak , bel çevreleri vs... Bu yağları yakmam gerekiyor . Hayırlısıyla salona başlıcam , salondaki hocamın bu konuda uzman olduğunu düşünmüyorum , bu yüzden sizlerden program istiyorum . Beslenme konusuna gelirsek , sabahları special K öğlenleri evde pişen yemekten az bir miktar ve 1 dilim ekmek , akşamları ise evde pişen yemekten az bir miktar . Günde 2 - 3 litre civarı su .. Sizinde vereceğiniz program tavsiyesiyle 9 aylık bir süreçte yaza kadar en azından yağsız ve hafif kaslı bir şekle bürünmek istiyorum , yazdan sonrada kas inşasına geçmek istiyorum . Lütfen sitede arama yapın demeyin çok uğraştım bir türlü bir şey bulamadım çok karışık pek anlayamadım . Bu arada haftada 3 veya 4 gün gidebilirim salona . En fazla 1 saat 40 dakika falan ayırabilirim . Bana yardım eden tüm forum sakinlerine teşekkürlerimi sunarım .

İyi Forumlar Dilerim ...

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    öncelikle yag yakım günlüklerini oku orada bir cok lıste var yanı hafta hafta hangısı nasıl sonuc vermıs gömus olurdun.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/126kg-den-82-ye-hedef-t57457.html

bu lınkte benım yag yakım gunlugum 126 kılodan bu hale geldım yag oranın %9.9.

gelelim tavsiyelerime. ilk olarak benım kanatım yağ yakım diyetinde 0 şeker olmalı işlenmiş adı seker hıc kullanmıcaksın koklamcaksın bile. yagı kesınlıkle tamamen kesme yagı tamamen kesmek yag yakımını hızlandırmaz aksıne azaltır. yag alamını doğla besınlerden ve zeytınyagından saglamalısın salatalarına 1 cay kasıdı kadar at gunde 1 2 sefer. erkekte bel cevresı 102 cm yı gecınce tehlıke canları calar senınkı tam sınırda. sımdı fıt sıfır göbeklı ve hafıf kaslı bır karın ıcın 80-82 kas kutlene göre bel ölcusu gerekır.yanı senın onunde 21-23 cm gıbı bır durum var.

gelelım dıyetın yeme kısmına. gunde 1000-1200 kalorının altına dusmemeye calıs max 1500-1600 kalorı al genelde dogal beslen sebze agırlıklı ye zaten bu sekılde yersen o 1600 kalorı dolmaz bıle belkı :D bana kalırsa agırlık calısma senı kardıyo paklar. salona gıtme zamanını sabaha ayrlarsan super olur saat 8-9 gibi yag yakımı iyi olur. kosu bandı ve eliptik bisiklet senın en ıyı dostların olsun hep onları kullan. gunde 1saat 30 dakıka kardıyo yaparsan 4 gunde 6 saat eder 1500 kalorı cıvarıda beslenırsen bence hafta 1.5-2 kg cıvarı kılo verırsın ancak her hafta bu rakam azalmaya baslar. onu söleyım vucutta yag kalmadıkca azaları ben sımdı haftada 200 grama bıle sevınıryorum dusun zamanında 5.4kg vermıstım 1 haftada mıllet ınanamıyorduda foruma ölçum kagıtlarını koydum :D

ornek bır beslenme
    sabah
    2 domates 2 salatalık 100 gram lor peynırı 1 yesıl bıber 2 dılım ekmek
    350
    ara ögun : 1 ayran yada 1 meyva

öğlen yemegı 150 gram tavuuk balık kırmızı et 100 gram dıyet yogurt 2 dilim ekmek

araöğün 1 avuc leblebı (beyaz) 8-10 fındık 2-3 tam ceviz

aksam 7-8 kasık sebze yemegı 100 gram yopgurt 2 dilim ekmek 1 sade soda

aksam 8-12 beyaz leblebı

örnek bu sekılde bır beslenme ıle ve duzenlı spor ıle ben yag yakıyordum haftada 1.5-2 kg ama sımdı sana acele ısı yazdım taslak gıbı oldu benım ve dıger arkadasların yag yakım gunluklerınde cok özel dıyetler var oku ve kafana hangısı yatarsa dene cunkı orada u dıyetlerın nasıl sonuc verdıklerıde gun gun yazar.

babunn bunu beğendi.
  3. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için , başka arkadaşlarında tavsiyelerini dinlemek isterim .

4. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani hocam Ağırlık çalışmıyacam hiç yağları yakana kadar ? bench_O... Ful kardiyo mu gidicem ? Yani ağırlığa yağları yaktıktan sonra başlıyacam ? Bu arada bana vakit ayırıp uzun bir yazı yazmışsın teşekkür ederim .

5. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up up up up up up up up

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Önemli değil agılık calıssanda hafif agırlık cok tekrar yapacaksın kas gelişiminden cpk yag yakımı için efor harcarsın o zaman . Kardıyo senın ilacın antröanının %90 ı kardiyo olmalı bence :)

Sayfayı Paylaş