Dambıl İle KoL Kası Geliştirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bnyamin123 tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bnyamin123

Bnyamin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar sayın arkadaşlar yaşım 19 ve şu soruları size sormak istiyorum

1.DAMBIL İLE KOL ÇALIŞMAK BOY UZAMASINA ENGEL OLURMU

2.DAMBIL İLE KAÇ HAFTADA KOL KASLARIM ŞİŞER BELİRGİNLEŞİR..

3.CİSİ DAMBIL İLE KANAT VEYA GÖĞÜS KASI YAPSAM SİZCE BOY UZAMASINI ENGELLER Mİ

yardımlarınız için teşekkürler admin artık bunuda kitlemezsin heralde ?=

2. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    1.Hayır
    2.6 ayda gözle görülür birşeyler olur tabi beslenmenede dikkat edersen
    3.Hayır

doxux bunu beğendi.
  3. Bnyamin123

Bnyamin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yani kesinmi bu dambıl ile kol kası kanat kası çalışma boy uzamasını engellemez mi hiç bir türlü yaşım 19 daha uzarım diye düşünüyorum doktorlarda öyle idyor erkekler 23 üne kadar uzar dedi

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım sporun her türlüsü spordur.Şuradaki en profesyonel arkadaşlar bile BB yanında başka bir spor daha yaparsan olmaz diye birşey söylemez.Dünlenme günlerinde git bir okulun basketbol sahasına potaya basket at 1-2 saat.Haftada 2-3 gün gitsen boy uzamasına yardımı olur.Ama şu bir gerçek ki, Bazı şeyler önce genetik ve metabolizma, sonra beslenmeyle alakalıdır.Beslenmen kötü olursa istediğin kadar basket oyna istediğin kadar bb yap sonuç alamaz duruma bile düşersin.

5. Bnyamin123

Bnyamin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kardeşim ne yazıkki beslenmem kötü :(
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2014 ---
    kardeşim ne yazıkki beslenmem kötü meyve sebze hayatta yemem alerjim var yediğimde çıkarıyorum :((

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Sebze meyve yemezsen et yersin balık yersin tavuk yersin.Et yediğinde tavuk yediğinde neresini yiyeceğini bil yeter, ne kadar öğün alman gerektiğini bil yeter.Zaten BB cilerin öğünlerine bakarsan çoğu et ve tavuktur.Yanında yulaf ezmesi v.s. Zaten meyve çok yok, olanlarda ara öğün, onun yerine ceviz ye fındık ye.Yağ oranı yüksek olsa da zararlı değil yararlı yağlar onlar.Ha salatalık domates yanına marul falan ile yapılan salatalar neden önerilir?Kalori oranı en düşük yiyecekler olduğu için önerilir, böylece vucuduna fazla kalori birikmez.Bir diyetisyene başvurup kendine özel bir liste hazırlatabilirsin ama spor yaptğını da söyleyerek.Ama sporda beslenme çok önemli.

7. Bnyamin123

Bnyamin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    KARDEŞİM BANA BİR DAMBIL İLE VÜCUT YAPMA PROGRAMI VEREBİLİRSEN ÇOK MUTLU OLURUM BİRDE GÜNDE NEKADAR TAVUK GÖĞÜSÜ YEMELİYİM VE BEN DİYET YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUM CÜNKİ DİYET BOY UZAMASINA ENGEL MANKENLİK DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BUNLARI YAPIYORUM YOKSA DİREK DİYET YAPRDIM AMA BİRAZ DAHA BOY ŞART 180 SUANDA :(

8. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Forum kulrallarında beslenme programı ve çalışma programı vermek yasak.Yeni başlayanlar bölümünde evde dumbell ile yapılacak hareketler başlığı var orada hareketler var.Beslenme programı olarak senin vucut yapın ile ilgili bir beslenme programı yaılması gerekli.Her insanın metabolizması kendine özeldir, parmak izi gibi.Ama günlükler kısmında bir çok başlık var onları inceleyebilirsin kendine bir beslenme programı çıkarabilirsin.

Sayfayı Paylaş