düzenli spor ve diyet

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve siamat tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. siamat

siamat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    başlıktada belirttiğim üzeri artık düzenli diyet ve spor yapmayı planlıyorum, gelelim önceki programıma;
    yaklaşık 1.5 ay gibi bir sürede 19 kilo verdim toplamda 20 gün spora gittim geri kalan günlerde katı saçma sapan bir diyet yaptım...

sabahları yulaf,

öğlenleri meyve suyu(1lt)/süt(1lt) protein tozu ile beraber 1 kase yoğurt,L-carnitin ve CLA kullandım

akşamları ise 1 kase yoğurt 1 kase çorba çok aşırı olmamakla beraber salata 3 gün e 1 beyaz et ağırlıklı yemek yedim

bir çok vitamin destekli ürün kullandım solgar marka... oglenlerı acıktıysam salata domates falan kacamagım oldu :D

farkındayım cok ıyı bır dıyet programım olmadı ama 110 kılodan 91 e dustum spor yaptıgım vakıtler en az 3 saat en fazla 6 saat spor yaptım yuruyus kosma body yuzme hepsını bellı saatlerde yaptım.
    zamanım suan daha duzenlı. besın takvıyelerı ve duzgun bır dıyet spor programı aramaktayım. önerebileceginiz diyet programı ve cardio calısması varmı?
    sekle gırmek ıstıyorum hydroxycut stick varmıs onu terleme amaclı kullanmayı dusunuyorum. merak ettıgım sorulardan bir tanesi ise vucuda kreatin nezaman uygulanır? 78-80 kıloya dustukten sonra kas yapmak nekadar dogru. bana dogru yol gosterebılecek varmı ? proteın tozuk,hydroxycut,kreatın,CLA,vitamin kullanmayı dusunduklerım bunlar bunlar ıcın de kıloya gore program verebılecek varmı? suan tek derdım yağ vermek sonra kas yapmak.
    Şimdiden teşekkür ederim karışık yazdım sanırım :D

2. brhmcr

brhmcr Guest

Saymaklar bitmeyecek hatalar ve yanlis bilgiler icindesin.

Lutfen yag yakimi, yeni baslayanalar, beslenme sabit basliklarini oku yanlislarini gor.

Sayfayı Paylaş