Creatine ve Protein kombinasyonu.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SemihÇ tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SemihÇ

SemihÇ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, Şuan için elimde
    - MuscleTech NitroTech Hardcore Protein Tozu
    - Muscletech CellTech
    - Ve Unıversal Creatine bulunmakta.

Bir Süredir protein tozunu sadece antreman çıkışlarında kullanıyordum. Çunkü girişlerde hemen hemen her gün ton balıklı makarna, pilav, yada tavuk tarzı şeyler yiyorum. Şimdi ise İlk CellTech aldım ilk kullanumdan sonra üstüme bi agırlık düştü ve limon aromalo oldugundan tadınıda begenmedim. Bunları nasıl kombin edebilirim ?

CellTechi çöpe at dersenizde olur çok sıkıntı deil=) Yukleme dönemleri oldugunu biliyorum. Fakat forumda o kadar çok başlık altında o kadar çok konu varki inanın yeni başlayan birisi için anlamak fazla karmaşık ve zaman alıcı. Spordan ne kadar önce ne akdar ölçek hangisini almalıyım. Spor sonrası hangisi. 1 ay sonra creatini böbrekler için bırakıop sonra tekrarmı başlamalıyım. Yukleme yapmakla yapmamak arasındaki fark çokmu belirgindir. Vs vs sizler daha çok ne tarz sorunlarla karşılaşıldıgını biliyorsunuzdur. Beni aydınlatabilirseniz çok memnun olurum.

İyi günler ve iyi forumlar diliyorum.

2. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Böyle konulara "abiler" pek yazmıyor :D bende açtıydım protein tozunu spordan sonra çak creatine sanırım 5 gün boyunca 20 gram alıcaksın ondan sonra 6 hafta hergün 5 gram sonra ara vericeksin öteki hakkında fikrim yok

3. SemihÇ

SemihÇ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes musait olamayabiliyorlar. Mutlaka görürlerse cevap sanada banada yazarlar. Spor hocamdan gerekli bilgiyi alırım fakat yinede bu sitedeki bi çok kişinin görüşlerine saygı duyup takip ettigim için sorma gereksinimi duydum. =) bilgin için teşekkür ederim umarım sende cevabını kısa sürede alırsın

4. SemihÇ

SemihÇ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor hocamın dediği ;
    1hafta boyunca
    Sabah kalkınca mevye suyu ile 1 ölçek
    Spordan önce protein tozunu normal hazırla ( su ile ) 1 ölçek içine creatini at(yarım saat-45 dk önce)
    Spordan sonra aynı şekilde protein ile tuket
    Ve yatmadan yine mevye suyu ile 1 ölçek

1 sonraki hafta sadece antreman öncesi ve sonrası
    1 sonraki hafta spor öncesi creatin sonrası sadece protein
    sonra ise creatine 2 hafta ara ver dedi. Sizcee nasıldır. Celltechi kullanmana gerek yok dedi.

5. SemihÇ

SemihÇ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklıymıssın Tolga =)))

Sayfayı Paylaş