Cinsellik ve Body bulding ilişkisi hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oliestranjeu tarafından 25 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Hem benim 10 saat uyku uyumadığımı nerden biliyosunki herkezin bi düzeni var eminim seninde vardır yaza görüşürüz 45 cm arzuladığın kola inşallah kavuşursun..Olayda bu zaten herkezin istediği olsun tartışmaya gerek yok inşallah bende hedefime ulaşırım :)

2. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Maşallah'ın var 75 kg korumak zor olmuyo mu biraz :D

3. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Hayır anktıp bulkdayım hacim yapmaya çalışıyorum :) yazında sevmediğiniz supplement'lerimle definasyonumu yapacağım allah izin verirse :) ama aslında iyi bi insana benziyosun sende beni yanlış tanıdın bende seni.. :)

4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Daha tanımadık birbirimizi, sadece tartışıyoruz forum burası kimseyle kötü olmaya niyetim de yok :)

5. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Kesinlikle :)

6. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    kg olayı geçince anktıp92 arkadaşımın ölçüleri dikkatimi çekti. 91kg da nasıl ölçülerin özellikle göğüs 110 omuz 130 oluyor ilginç geldi. ben 75kg dayım ölçülerim senin üzerinde

7. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Benim bu tartışmaya asıl girme sebebim senin anktıpa sen 45 cm kola 5 yılda ulaşırsın ben 3 tarzı bişey demiştin, oydu. Supplementlerin sihirli değnek olmadığnıı kendin söylüyorsun, sonra da aradaki uçurumdan bahsediyorsun. Zaten supplement kullanıyorsun diye en kral antremanı en iyi dinlenmeyi de yapmış olmuyorsun, sadece beslenmen iyi oluyor. Tabi o da şüpheli, bildiğiniz gibi ben nasılsa protein tozu alıyorum, bişey yememe gerek yok diyen insanlar da oluyor. Neyse daha fazla uzatmayalım dediğiniz gibi çok dağıldı konu. Söylediğiniz şey çok doğru, olay herkesin hedefine ulaşması, öyle ya da böyle. Kolay gelsin iyi çalışmalar... bench_O

Jacoburak ve AnkTıp92 bunu beğendi.
  8. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Son kg 88.
    Yağ Oranı %19.
    Yağsız vücut kütlesi 71 kg.

Resim görmek isteriz, ölçüleri doğru aldıysanız diyecek lafım yok ayrıca boy uzunluğu göğüs ve omuz ölçüsünde çok büyük bi etkendir.

9. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ben arkadaşın sorusuna gelince
    Bir yerde okumustum spermin yüzde 75 i su
    yüzde 10 u yag ıvıs zıvır
    Kaldı yüzde 15 hadi oda protein olsa desek

Yani bir mastubasyon sonrasıda 20-30 gram çıksa yüzde 15 i 3-4- gram protein eder :)

Arkadaşlar sizler günde 150 - 200 gram arası protein alıyorsunuz 3*4* ü oraya gitmiş çokmu önemli :))))

Günde 10 kere yapmamak kaydı ile bişi olmaz derim ben :p

10. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum mesela benim omuzlar artık babam saolsun mu diyeyim:D Allaha çok şükürmü desem. doğuştan geniş. burada asıl onemli olan başladığın anla su anki an arasındaki farkın. budur onemli olan. bu arada supplementsiz calısmanızada saygı duyuyorum. bende daima bunları alışkanlık etmeme taraftarıyım. ''ant sonrasında amino yada whey alın. başkada bişeye gerek yok''. yıkımdan bahsetmişsiniz. o zaman ant sonrası kullan bir olcek yeterli. superpump , hydroxycut , creatine mono , vs... daha detaycı bu işi prof yapmaya calısan, yada dewamlı ve yogun bir spor hayatı olan, sporcuların urunleridir onlar. ama biz ?? amaç yarısma deil , prof sporcu (vg , futbolcu , yuzucu, atlet vs) da deiliz. o zaman saglıklı yasam ve guzel bir goruntu için ugrasıyorsak biraz sabırlı olup kendimizi bu urunlerin yan etkilerine maruz bırakmayalım vucududa bu maddelere alıstırmayalım. şimdi bana guleceksiniz belki ama cok yogun calısan biri deilim bir kutu ON wheyi sanırım 5 ayda bitirdim. sadece ant sonrası kullanırdım vede vg olmayan gunlerdede prensip gereği almazdım. su andada liquid amino kullanmaktauım. bir ara cok dusundum bu supp deryasına dalmayı ama sonra dedimki bir amacım yok madem riske etmeye değmez. malum pahalılarda. parayıda bos yere sacamam. ama sunu belirteyim ant sonrası bir yıkım vardır doğrudur. o anda kullanın gereklidir bencede. haa kullanmassak ne olur ?? surec biraz uzar tabiiki ama tamamıyla kişinin kendi insiyatifidir birbirimizede saygılı olalım. hiç bir zaman 45-50 cm kol hedefim vs. olmadı ben daha cok butun hatların belli olduğu definisyonlu bir goruntu peşindeyim. tabiiki o hatları belirlemek için hacimlenmeyede calısıyorum bu gercek. ama devasa bir cussedense ben daha cok bir sprinter goruntusunu yeglerim. iyi çalışmalar saygılarımla...

AnkTıp92 bunu beğendi.
  11. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Yıkımda Olan Bir Vucuda Ancak İyi Bir Süikastı Böyle Gerçekleştirirsin !

12. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Protein tozu alıyo diye yemek yememe gerek yok diyen adam tek kelimeyle zekasızdır =)

13. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Doğru söylüyosun bu sefer.

Protein tozu alımına karşıyım 1.5 yıldan önce ki eğer amaç müsabık olup avrupalarda yarışmak değilse.

Tek okeylediğim yer antreman sonrası suyla karıştırılıp içileni.

Ama eşşeğin uzvuna suyu kaçırdık mı olmaz. Şöyle ki:

Sabah kalkış: Ya kim kahvaltı yapcak geç kalıcam okula/işe 1 ölçek sallayım olsun bitsin

Okulda/İşte: Şimdi kim uğraşcak git yemek ye 1 ölçek daha sallarız tamam işte daha ne.

Eve geliş: Şimdi kim kırcak o yumurtayı sallayıp en iyisi ben bidaha.

Antreman sonrası: Yapıştırrr :D

Eve geliş: Tavuk/Et bilmemne.

Bunları da görmedik değil.

14. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    masturbasyonun insanı halsizleştirdiği ve güçten düşürdüğü bilinen birşey artık...tartışması bile saçma...body yapanlar,güçlenmek isteyen insanlar masturbasyonu çok az yapmalılar...

15. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Malesef o düşüncede olanlar da var, bilinçlendirmek lazım...

16. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 18 yaşındayım bu sporda 1 yıllık oldum(aradaki toplam 4 aylık gitmediğim süreyi çıkarmıyorum çıkarırsam 8 ay :D ) herneyse. Mastürbasyon olayı mesela abartılmadığında hem manevi hemde fiziksel olarak tatmin olmayı sağlar. Abartıldığında (ki benim yaşlarımda bazı arkadaşlarımda olmuştur) saplantı haline gelir .Benim hergün masturbasyon yapan arkadaşlarım var. Zaten vücut spermleri atar çünkü spermlerin yaşam süresi 48-72 saat gibi bir şeydi. muscle & fitness dergisinde okuduğum kadarıyla (ki Frank Mcgrath'ın videosunda dikkat edin evinde çıplak kadın fotoları var) gün içinde ereksiyon olup kendini tatmin etmemek testestorunu arttıyormuş. Haftada 1 ve off bir günde yapılırsa(ki bence zaten yapmak şart gibi birşey yoksa rüyalanma olur) sakıncası olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme: 27 Aralık 2010
  17. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    ben cok tozutursam masturbasyon yerine birilerine zara vermeyi tercih ederim :D:D hiç deilse o ofke o hırs bosa gitmez :D

Sayfayı Paylaş