cardioyla kalca kuculurmu

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sezindogans tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sezindogans

sezindogans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 20 yasinda 165 boyunda 55 kiloyum yazin iki ay boyinca duzenli hergun plates yaptim ve kalcami 104 ten 97 indi hic birakmadm platesi ama kalcam artik cok disa dogru oldu ben cardio yapmak istirum faydasi olurmu bana ne onerirsiniz lutfen yardim edin ust tarafimda hic bosey yok yanlis hareket yapip sonumin platesgibi olmasinida istemiyorum :(

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Koşarak kalçanızı küçültebilirsiniz ama kadınlar genelde o kalkık görünüme kavuşmak için uğraşıyor :) ama eritmek isterseniz kardiyo işe yarar.

3. sezindogans

sezindogans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :)sizede cok soru sordum kusura bakmayin ama peki internetteki kardio videolarini izlesem onlari yapsam yeterli olurmu

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Koşmaktan daha iyi popo küçültebileceğiniz bir kardiyo egzersizi bilmiyorum, bilen varsa söylesin. Kalça küçülten pek çok egzersiz hareketi var ama onların sizin istemediğiniz kalça kaldırma etkileri de olduğu için önermiyorum. Bisiklet ve yüzme de kalça küçültür. Video izlemeye gerek yok bunlar için.

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Yuzmenin kalça kucultmesi icin kalçalari sıkaral kalçadan bacak vurmak verekir cibimcibi yapmakla değil. Koşmayla beraber mucize yaratir. Adeta sihirli değnektir.

Sayfayı Paylaş