cardio yüzme body kombinasyonu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atommik92 tarafından 28 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atommik92

atommik92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.82 boy 76 kiloyum fakat çok yağlı vücudum var 94 cm bel yaklaşık %24 yağ oranı var. şubattan itibaren hazirana kadar 5 ay yüzme+body building+cardio yapıcam ama nasıl bi program izlemeliyim hangisini haftada kaç gün yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız teşekkür ederim
    beyler 5 ayım var yazın salona gidemiyorum malesef düzgün bi vücut yapmam lazım. nasıl program önerirsiniz bana
    2 hafta önce ilk dönemim bitti.bitmeden önce 3 hafta yüzme + body yaptım.haftaya okula dönünce tekrar başlıyacam ama nasıl bi program izlemeliyim bilmiyorum
    şuan 3 gün body 2 gün yüzme 1 gün de koşu+bisiklet yapmayı düşünüyorum. ama yine de önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme: 28 Ocak 2011
  2. atommik92

atommik92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up up up.konu güncel

3. atommik92

atommik92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up up up.konu güncel

4. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sırf yazmış olmak için yazma atommik92..

herneyse.. valla kardeş yüzme kilo vermen için en iyi yol bence. çünkü suyun içinde terlediğini anlamıyosun ve rahat şekilde ve zevkli olarak eğlenerek aktivitede bulunuyorsun. ama bence haftada 6gün senin için yorucu olur. iki ay sonra sıkılıp bırakırsın bence body+ cardio ya da body+ yüzme yap 3 gün body yi hafta içine al hafta sonu bir gün de yüzme ;)

Sayfayı Paylaş