Bulk döneminde beslenme ve Suplement kombinasyonum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Hipno tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hipno

Hipno Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

Vücut geliştirmede 2.5 ayı bitirdim. Hala kilo verme aşamasındayım ekime kadar bu devam edicek ve 1 ekimde sağlam bir bulk dönemine girip koya bildiğim kadar kas koymayı hedefliyorum ve şimdiden kendime bi beslenme programı hazırladım ve suplement almaya başladım. Ve kendime bi beslenme ve suplement kombinasyonu hazırladım. Şimdi diyiceksiniz 3 ay var acele etme filan diya ama nekadar erken araştırıp hazırlamaya başlarsam o gün geldiğinde bazı şeyleri okadar doğru yaparım diye hissediyorum. Beslenmem ve suplement kombinasyonumda değiştirilmesi gereken şeyleri söylerseniz sevinirim.

Beslenme: günde 700 gram Et(tavuk-Dana-Ton Balığı) (200-300Gram prinç.(pişmemiş hali) 7yumurta beyazı 2 sarısı. b.peynir-meyve-yağsız sebse az oranlarda.

Beslenmem bu şekilde burda prinç arttırsammı yada eti arttırsammı biraz teretdütde kaldım.

Suplement stokum hesaplarıma göre 4-5 ay yeticek ondan sonra tekrar yenileyeceğimdir.

Ultimate 100whey= Sabah kalkınca 1 ölçek Antremandan sonra 1 ölçek.

Universal 3001 Amino= 3tab antreman öncesi 3 tab sonrası

Herhangi bir glutamine= günde 10 gram

Creatine = günde 5 gram

Şimdi size sorum bu suplement kombinasyonuna başka ne ekliye bilirim bcaa ve arginin eklemeyi düşünüyorum ama protein tozunun içinde bcaa varmış ekstra olarakda alsam verim alırmıyım bide bunların yanında multiwitamin alsammı? 2. olarak beslenme sizce nasıl böle bir kombinasyona nasıl bir antreman programı yapmalıyım biraz ağırmı çalışmalıyım eti 1 kiloya çıkarta bilirim ama vücutda yağ yapabilceğini öğrendim.

Not: bu sporda 2 aydır bulunduğum için baya bilgi eksikliğim var yanlışlarımı söylerseniz çok sevinirim

Ayrıca şu an ki fiziğim bu şekil daha 12-13 kilo vereceğim.

Sayfayı Paylaş