bu yag kac ayda erir(resimli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hrndnmz tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hrndnmz

hrndnmz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdslr mrb haftada 3 gun spor salonuna gidecegim bu yag kac ayda erir ve sag taraf solda buyuk gbi yan taraf normal mi bu 2015-01-07 15.37.57.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ocak 2015 ---
    20150107_153437-1.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ocak 2015 ---
    Ve nasip bir yol izlemeliyim

Son düzenleme: 7 Ocak 2015
  2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    bence sen şuan zamanı falan burak tamamen spora ada kendini ilerde ne demek istediğimi anlarsın

3. hrndnmz

hrndnmz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam sadece yan ve gobek var zaten bende de.. nasil bir yol izlliy sence sadece kardio mu caliss hep

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sadece kardiyo değil tabikide kardiyo çalış yanındada hafif ağırlıklarla çok tekrar yap gittikçe ağırlığı arttırsın. Ağırlıkla beraber hem fazla kalori harcarsın hemde kasları alıştırırsın şimdilik bu tarz devam et tabi beslenmede önemli senin gibi olanlar genelde aç kalarak vs kilo vericeğini zannediyor öyle değil güzel beslen forumda yeni başlıyanlar için beslenme programlarıda var protein ağırlıklı besleniceksin ilk başta senin için zor olabilir yavaş yavaş beslenme şeklini değiştiriceksin .

Bu ayrıntıyada ayrı bir yer tutuyorum bol bol su iç ne zaman istersen bunu alışkanlık haline getir bir süre sonra gerçekten vücutta alışır zaten . Gün içindede aktiviteli bir yaşam sürmeye bak yakın bir yeremi gidiyorsun ne yapıcan dolmuşu otobüsü çek kapşonunu yürü biraz temiz hava al .

Sana demek istediğim kendinle çelişip şu vakitte şu kadar kilo vericem deme tartıyla mücadele etme aynayla mücadele et. Aynada kendini iyi görme gerçekleri gör ve hırslan spora daha çok bağlan .

Hata yapmaktan çekinme . Diyet yapıyormuş gibi düşünme çünkü bu bir diyet değil bu bir beslenme şeklidir kendine ceza gibi görme severek yapmaya çalış ve en önemlisi sabırlı ol .

forzaemre bunu beğendi.
  5. hrndnmz

hrndnmz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anlafim degerli yorumun icin gercekden cok tesekkur ederum bundan sonra dedigin gibi protein agirlikli beslenicem seker un tuzu kestim zaten artik. Biveriye aldim ayrica kendime kaynatip icmek icin ne kdr yararli olur bilmiyorum onuda.. bakalim Hayirlisi ile sonuclari gorucez peki bide su aklima takilda sag bel bolgem soldan daha buyuk bu bir hastalik belirtisimidir

Savino89 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş