Bu program nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ronal_54 tarafından 12 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ronal_54

Ronal_54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocanın verdiği program bu bittikten sonrada bir şeyler yapmaya devam ediyorum acaba yararı ve zararı var mıdır devam etmenin?1 hafta olacak yarın.

10 dakika step aleti adını unuttum en zorda 700 step yapıyorum

3 set 20 tekrar mekik

3 set 25 tekrar mide makina 40 kg

3 set 15 tekrar göğüs makina 35 kg

4 set 10 tekrar omuz makina 30 kg

4 set 15 tekrar enseye çekiş 30 kg

3 set 15 tekrar ön bacak 25 kg

3 set 15 tekrar arka bacak 20 kg

4 set 10 tekrar pazu makina 15 kg

3 set 15 tekrar arka pazu 40 kg

Bu hocanın verdiği program kiloları kendim ayarladım ve bittikten sonra 3 set çekebildiğim kadar mekik.Ve 3 set çekebildiğim kadar barfix yapıyorum.

Boy 175 kilo 70

Son düzenleme: 12 Mart 2012
  2. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Bu nasıl bi program anlamadım açıkcası ama anladığım kadarıyla bu işte çok yenisin. Ve böylesine yeni biri için ve hatta bu işte profesyonel biri için bile enseye çekiş çok önerilmez sakat hareketler bunlar. Göğüs makineden kastın ne mesela Chest Press mi Fly Machine mı Polaris mi ? Kaldı ki bi hareket göğüs için yetmez minimum Chest Press ve Polaris yapman lazım. Pazuda en basitinden Scott machine ve Dumbell Curl veyahut Barbell Curl ve Con. Curl yapman lazım hadi diyeceğim adaptasyon amaçlı verdiyse bunu sana enseye çekiş niye veriyor?

3. Ronal_54

Ronal_54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hareketlerin ingilizce adlarını bilmiyorum Türkçe bu işte evet yeniyim daha başlayalı 1 hafta oldu ve 1 hafta sonra değişecek antremanım da bu hareketleri yaparken sadece ilk 2 gün zorlandım şimdi hiç ağrı falan yok işe yaramıyor sanırım ama herkes benim gibi yapıo dediğim gibi yeni başlayanlar.

Evet göğüs makine chest press

Pazu için söylediklerini salonda yapanlar var 1 ay sonra falan veriyor galiba o hareketleri ben başlayalı daha 1 hafta oldu

Sayfayı Paylaş