Branc Warren Antrenmanı (?)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve muratcan.biceps tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Evet arkadaşlar Branch Warren'ı bilmeyeniniz yoktur.bu videoyu tekrar izlemenizi istiyorum sizden.sorumsa şu:Bu adamın hareketlerin hiçbirini nizami yapmadıgını görüyorum fakat gayet iyi bir kütlesi var.fakat phil heat gibi 2012 mr.olympia lara baktıgımda bu adam gibi çalışmıyor gayet nizami ve yedirerek çalışıyorlar.şimdi burdaki benim aklıma gelen soru şu:steroidi vur kası her türlü çalıştırmak yeterli mi ? nizami olmasa bile maksimum tepkiyi verir mi vücut ? yoksa steroidlerle bir alakası yok mu ? ben hareketleri her zaman dogru ve vurdurmadan cheating siz yaparım ama bu iki adamı (phil heat-brach warren;örnekler çoğaltılabilir) görünce aklıma bu soru geliyor.siz antrenmanı nasıl yapma taraftarısınız? (sorumdanda anlaşıldıgı gibi kürsüzüm)
    https://www.youtube.com/watch?v=VJr4cjVjjHs buyrun video
    Saygılar Biceps

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Branch gibi artık GH platosunda olup miyostatine kullanan bir adamın hareketleri farklı yapmaya çalışması normal.
    Göğüste sadece pres yapar kendisi.
    Mantıklımı değil ama onun kütlesine sahip olsak bizde belki bizde öyle yaparız

StormBlast bunu beğendi.
  3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    adamların vucutuları mılyon dolarlık coğu yuksek ağırlıkla nizamı calısmaz o kadar kaslılar gucluler ama okadar guclu değiller o bakımdan bence hareketı nızamı yapsa ağılrık düsücek benım sahsı fıkrım bu psikolojik
    birde bu adamlar yılın 9 ayı of 3 ayı pct yapıyorlar steroıdının en agırlarını kullanıyorlar uzman doktorlar kontrolunde tedavı oluyorlar

4. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Onlar da ilk yıllarında yavaş yapmışlardır ama 10 yıllık bir sporcuyu asla hareketleri nizami yaparken göremezsiniz. Bundaki mantık bence şu az ağırlıkla nizami yapacağıma çok ağırlıkla hızlı yaparım hem kasa gerekli uyarıyı veririm hem de zamandan kazanırım. Ben de çok ağırlıkla patlayıcı çalışmayı seviyorum. Ronnie Coleman tarzı.

5. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Her vucutcunun kendine ozgu bir tarzi var.Bu adamda yuksek kilolarla hardcore idman yapiyor.turkiyede boyle antreman yapanlar yok mu simdi ? Herkes kai greene gibi mi idman yapiyor ? Ayrica bir iki videodan bu isi cozmek kolay degil . Biz bu isi bilseydik cok daha kaliteli vucutcularimiz olurdu.

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    evet sorun burda.hareketi nizami yapmak daha önemli değil mi ? o zaman mantık şu:
    vur steroidi ne yaparsan yap nasıl çalışırsan çalış kas gelişecek çünkü böyle branch gibi çalışanda iyi phil heat kai green gibi çalışanda iyi.fakat aralarında fark var

7. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Streoidle bir alakasi yok salonlarda dikkat edersen herkes boyle calisiyor zaten anatomisi iyi olan gelisiyor iyi olmayan gelisemiyor.arnoldunda antremanlarini izlerseniz goreceksiniz ne kadar cheat yaptigini.hatta bende yapiyorum son setlerde . Faydali oldugunuda dusunuyorum cheat yapmanin.tabiiki dogru miktarda yapilmali.

8. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Demekki kaslarını yeteri kadar uyarabiliyor ağır girip bol cheating yaparak, mesela üst göğüsü ben öyle çalışsam belimi felan sakatlarım kesin.

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    aynen öyle.bence cheating artık olmuyor çıkmıyor denildiğinde yapılmalı.oda son setin sonlarında olmalı bence.maksat agır gözüksün. agır çalışıyorum diye gaza gelmek bence. bu adam daha ilk hareketten vurduruyor hiç anlamıyorum.bence steroidlerle de alakası var.vur kası çalıştır büyüsün

Sayfayı Paylaş