Boy Uzatma (Değişik Teknik)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cruciare tarafından 10 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    uzamanı garanti ederim fakat birçok şeyden vazgeçmen gerekiyor. zamanım olursa sana özelden mesaj atarım..

öncelikle genetik sınırlarının zorlanması ve ve kanındaki calsium ve fosfor seviyenin belli oranda sürekli sabit kılmamız gerekli ve yağ alımın yüksek olmalı özellikle tereyağ ve zeytin yağı ile beslenmeli ve sana yazacağım supplementleri alman gerekiyor.

1. Solgar calsium-magnezium-çinko tablet 3 tablet 1000mg kalsium 450 mg magnezium 15 mg çinko fiyatı 22 ytl gibi

gün içinde 2 tablet almalısın duruma göre 3 peynir yumurta vs yiyecekleri yemediğin zaman.

2 solgar zinc 22 mg çinko tablet yatmadan 2 saat önce 18,50 ytl gibi

3 solgar omega 3 yatmadan yada öğle vakitleri tavsiye edilen sabah fakat benim dediğim şekilde kullan. 60 ytl gibi

4-günde enaz 3 yumurta yemelisin.

5- supradyn multivitamin preparatı 7 ytl günde 1 adet yatmadan 3 saat önce.

6-balık alımını arttır. balık yediğin gün omega yı alma sonraki gün al.

not. calsium ile supradyn i kesinlikle aynı anda içmeyiniz.

çinko ile calsiumu aynı anda almayız.

calsiumu gece almayınız. sabah kahvaltı sonrası ve öğle vakitleri

çinkoyu gün içinde almayınız.

proteini yumurtayı sabah değil öğlen yada akşam alınız.

çay ve kahve içmeyi bırak. sakız ve katkı maddesi içeren sakız şeker almayınız.

tv ve bilgisayar başında radyasyona maruz kalmayınız. cep tel ile az görüşme yapınız.

egzersiz.

ip alın 16 ytl ye metal üzeri kauçuk ip sürekli gece ip atlayın.

yüzün.

yatağa daima yorgun giriniz.

bunları yap 10 cm garanti ederim size

artı bi pediyatri uzmanına görün diyecem fakat cocukta değilsin. fakat sana büyük oranda fayda sağlar.

bunları 10 ay boyunca devamlı kullan. duruma göre seni başka yerlerede sevk edebilirim.
    sırf hayalindeki mesleğe sahip olman için elimden geldiğince kendimi yordum yoksa bu kadar yazmam.

bende zamanında pilot olmak istemiştim neyse uzun hikaye.. saygılar. dikkat ediniz kendinize.

Son düzenleme: 16 Ekim 2008
    install, YesiLZeytin, 307KD ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. C4FER

C4FER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaman ayırıp yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim,valla nasıl teşekkür etsem azdır

3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Atakan, yazdıklarını okurken içim gıdıklandı. Acaba ben de mi alsam şunlaradan :D. Bunun yerine endokrin uzmanın nezaretinde uzama hormonu kürü programlansa ve tetkikler ve yan etkiler kontrol edilerek devam edilse nasıl olur? Senin bu yazdığın vitamin ve mineral komplexleri daha sağlıklı ve zararsız duruyor.
    c4fer, anne ve babanın, varsa kardeşlerinin de boyunu yazar mısın? Belki baban da senin gibi geç uzamıştır; ya da uzamamıştır. Hem atakan da daha sağlıklı anlamış olur olayı.

atakan_irresistable bunu beğendi.
  4. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    20 yaşına gelmiş sin boyun biraz zor uzar

5. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    gen haritasındaki boyu 165-180 arasında olabilir sayın üyeler önemli olan biz vucudun oluşturmak istediği hammadeyi kanda sabit tutalım gerisi müteaahhit olan organizmaya bırakalım nedersiniz. hem boy için hem sağlıklı bir ömür geçirmek için şart olan besin takviyesidir. asıl önemli olanlarda yazdığım notları harfiyen yerine getirmenizdir sayın cafer. sevgili dostum solvadore senin sözün var gel bekliyorum "gelirim" deyip gelmeyeyin. sen anladın onu. senin boy maş. hı var. iskeleye dikilir. daha ne uzayacaksın.

sayın polis adayı cafer sende dediklerimi ve not yazdıklarımı harfiyen yerine getir. özellikle peynir ve cevizi aynı anda tüketmeyede gayret göster. salvadore okul bastırdı öğlenleri giremiyorum. şu telde msn işi nasıl oluyor. bi özelden atarmısın.

ergün bu uzama hormonu ne galiba gh kastın onun fiyatı biraz yakar adamı. artı bu yaşta kemiklerin yatay büyümesi ve kıkırdakların kalınlaşmasını el ve ayak büyümesi . burun kulak el büyümesi kalp büyümesi organ yetmezliği açıkhava basıncına maruzkalma organ büy
    ümesi gibi yan etkileri mevcuttur. artı tatbiki için kandaki 100 dl/ml de ki hormon seviyen 0,005 > olmalı..

Son düzenleme: 16 Ekim 2008
    YesiLZeytin ve salvadore_xp bunu beğendi.
  6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    C4FER,

Başlığınızı ilgili linke taşıdım.
    Bundan sonra başlık açmadan önce gerekli araştırmayı yapınız lütfen.

saydam bunu beğendi.
  7. C4FER

C4FER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "bonatschi" arkadsım kusura bakmayın sitede yeni olduğum için öyle oldu,

Bu arada baba ve annemin boyları da kısa babam 165 annem 160 ama abilerim hepsi anne babamdan uzun örnegin abimin birisi 177 diğeri 173 diğeri de 168..

ben de bi 167 olsam yeter :)

8. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    yahu konu kaç yıllık olmuş... konuyu açan arkadaşım şu anda boyun ve yaşın kaç?

9. C4FER

C4FER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    malesef bi değişiklik yok.. 20 buçuk yaşındayım, boy 164 ..

10. mr_onur

mr_onur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yatmadan önce tavana 10 15 kere yumruk atıorm :D boyum uzarmı . (zıplayıp atabiliyorum):D

yaşımda 15

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Nisan 2009
  11. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    peki uzamamışsın hiç fakat atakan arkadaşımızın dediği uygulamanı istediği tatbikleri kullandın mı

12. brusk34

brusk34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar bence kimiyi kullanmakta yarar var

13. brusk34

brusk34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bende alcam fakat kullananlar varsa lütfen cevap yazsın ama mümkünse doğru söyleyin kimsenin hakkına girmeyin. lütfen

14. xyz_girl

xyz_girl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 2008 kasım yada aralık ayı gibi satın aldım. 2-3 hafta filan düzenli olarak kullandım. ankarada yurtta kalıyorum. arkadaşlar 2-3 günde bir duvara çizik atıolardı. 2 şer milim filan uzamış gibi görünüyordum ama sonra bazı nedenlerden dolayı seyahatlerim başladı. bende giymeyi bırakmak zorunda kaldım. ama bir gün kendimi farklı hissettim. arkadaşlarım sanki benden kısa gibi duruyordu. şaşırdım doğrusu ama o kadar da umursamadım. Bu yıl pmyo na başvuru yapacağım. daha geçen hafta boyumu ölçtürdüm eczanede o meşhur tse damgalı ölçü aletleriyle. boyum 1.63 çıktı. Ama geçen yıl 1.61 buçuk cm idim ki bundan dolayı elendim pmyo'ndan. Yani ben sürekli giymemiş olmama rağmen 1.5 cm uzamışım. bu beni sevindirdi. şimdi düzenli olarak giymeye devam ediyorum kimiyi. bakalım ne olcak mülakatlara kadar. Bu arada yaşım şu an 22.

15. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    neymiş o ya
    benimde 3-4 cm e ihtiyacım var :evil:

16. DangeRMtA

DangeRMtA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    way bee kaç senelik konu konunun başlarında biri açma germe hareketleri var boy uzatmak için demişti bunu bilen varsa paylaşabilirmi saygılar...

17. turankaan

turankaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne olur bilmem

arkadaşlar tüm mesajları okudum. Bende kimiboy uzatıcıyı kızım için aldım 15 yaşında deneyip ne olduğunu göreceğiz fakaat, 2 ayda 1.7 cm uzatan bir sırrım var. keçi sütü ve keçiboynuzu pekmezi. hala kullanıyoruz bunula birlikte kimiyide aldım bugün. balık ile birlikte kullanılan bi tedavi yöntemi var ibrahim saraçmı öyle birşeyler 250tl ye yakın para verip aldık. yanına en az 500tl lik balık almışızdır. 6 ayda 1 mm uzadı. uzak durun. o adam ve ürünlerinden. doktora götürdük hemde 3 farklı doktora (hepsi prof. herbir muayene için 200tl ödedim) hepsi ayrı ayrı şeyler söyledi onlarada güvenim kalmadı. keçi sütü ile ilgili araştırma yapın. faydası var. bu arada çok süt tüketmek iyi değil. kızımız günde 2 litre sütten başka birşey içmezdi. yemek yemezdi. fazla kalsiyumlar vücuttaki fosforlara engel olduğu için boyu uzamamış prof. böyle demişti neyse. umarım kimi işi yarar.

18. sema35

sema35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...........

mrb bende kimi ayak tabanını denemek istiyorum sipariş vericm ama güvenirliği hakkında bilgi verir msnz sitede fiyatı 139 yazıyor ben elden vercm

19. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Hiç deneme, Bir sürü deneyip de sonuç alamayan var. Ben sonuç alanına denk gelmedim zaten..

20. Atajun

Atajun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındayken bu tabanlardan almıştım. O kadar abartılı bir boy komplexim vardı ki bütün gün ayağımdan çıkarmıyordum. Boyum 1.63 idi. 3 ay kadar kullandım. Tabii bu 3 ay içinde o "uzamax" denilen destek besinlerden de aldım. Sürekli pekmez, süt tükettim. ama snra farkettim ki benden 2.5 yaş küçük kardeşim hala benden uzun. 1.63 ü geçememişim. Bunun üzerine boy uzatmak adına aldığım şeylere lanet ettim ve doğal yaşamıma döndüm. Ama artık domuz gibi yemeye başladım. Aklına gelebilecek herşeyi yiyordum. KFC sağolsun, her haftam tavukla geçiyordu.

Zaman geçti. Öss girdi. Sonra yazın bir baktım ki kalıplanmaya başlamışım. Arkadaşlarım değiştiğimi söyledi. haliyle heyecanlandım

Sonuç olarak 18'i bitirdim ve üniversiteye 1.63'lük boyumla giriş yaptım. 1 sntimetre dahi uzamadım. Sana tavsiyem Kimi Boy uzatıcı gibi saçma bir şeye para harcamaman. Beslenmeye özen göstermek dışında yapılabilecek birşey olduğuna inanmıyorum. Cerrahi müdahalelerle boy uzatmak tabii ki mümkün ama bıçak altına yatmaya değmez. Sonuçları çok kötü olabiliyor. Ama fiziksel egzersizleri yapmanda sakınca olmaz

Sayfayı Paylaş