Bordoberelilik

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By.Bordobereli tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    valla bana soracak olursan eger olabilsen bile bosuna debelenme derım kardesım normal askerı egıtımı en agır sekılde görmus yasamıs bırı olarak bordo berelılerın yaptıgı egıtımı yapabılecenı sanmıyorum senınkı sadece heves bence kondısyon olarak ılerı sevıye olman gerek cunku yapılan egıtımler sadece kondusyon egıtımı cıgerlerınden kan gelene kadar durmazlar dıyım sanaa :)

2. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar yapmayın ya yorumları okuyunca çok güldüm .borde berelilerin ailesiyoktur sevgilisi yoktur yetimlerden seçilir filan diyorsunuz sacmalamayin.var tabikide tanıdıklarım bile var. Lütfen bise bilmeden konuşmayalım

3. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Daha lisedeyim ve ygs de askeri okul tercihini işaretliyeceğim. oradan akra harp okulu.
    Allah razı olsun abicim benim babamda özel harekat polisi idi bu mesleği sırf hava için değil de Allah vatan yoldunda can vermek için seçtim ve nasip olursa sonuna kadar gidiceğim. Sende haklısın işler dediğin gibi yürümüyor ben onca şehit gördüğüm için kendimde şehit olmak istiyorum.Sırf laf için değilde gerçekten istediğim için gitmek istiyorum . Görüşlerin için Allah razı olsun.

Sayfayı Paylaş