Body'e başladım kilo verme amaçlı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lanker_ tarafından 10 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lanker_

lanker_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben 170cm boyunda 75 kg 15 yşında biriyim.kilo vernme amaçlı bu spora başladım.
    hocam bana programın başında ve sonunda 15 er dk bike verdi ve enseye çekiş,bench press gibi kol-gövde ve bel için bi antrenman hazırladı.vs

aslında kiloluyum ama etli değil yağlı :( hatta o kadarki boğaz altında bile yağ birikmesi başladı.spra başladıktan sonra hafif erir gibi sanki.buna rağmen göbekte erime yok.eşit oranda erimesi gerekmezmi ? yüzde hafif bi zayıflama var sanki

bi diğer sorum beslenme.en önemli konu...forumu araştırdım ama soruma cvp bulamadım.arkadaslar diyet ile kolayca kilo verebilirsinz ama önemli olan ne kadarı yağ demişler.buda bende kuşku yarattı.bb ile yemek düzenimede önem vermeye başlamıştım.aklıma bissürü soru girdi.ben en basitinden bugün kahvaltıda bi simit,bi haşlama yumurta yarım domates ve kibrit kutusu ebatında peynir yedim.saat 12 idi yaklaşık.saat 3 gibi spora başladım kaçta bitti bilmiyorum.çıkışta arkadas ile döner yedik ve eve geldiğimdede sadece 4-5 tane sarma yedim.başka bişe yemedim

yağ yapar diye kuruyemiş cipsi falan yemiyorum.bunun dışında ne yapmam gerek ? k.hidrat tüketecem diyorum ama fazlası yağ olarak sentezleniyor.protein yesem bu sefer fazlası kötü sonuçlar doğurur diye korkuyorum.

hocam terlemem amaçlı belime kemer verdi.terledikçe yağ atarmıyım ? haftanın 6 günü 30 dk bike yeterlimi ?

kısacası yemek düzenim nasıl olmalı ? ve ne kadar sürede gözle görülür fitliğe ulaşırım ? cvp için şimdiden tşkr

metabozlizmaya bağlı gibi cevaplar yerine normal bi insan için olması gereken değerleri yazarsanız kıyaslama amaçlı ii olur benim için

Son düzenleme: 10 Haziran 2008
  2. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Forumda çok kez konuşuldu bunlar oku onları...

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş