Bir Kaç Sorum Var Lütfen Cevaplar mısınız

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cem ergon tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cem ergon

cem ergon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim yaşım 15 ve kendi çapımda bb yapmaya çalışıyorum.Bir kaç sorum var.
    İlk sorum ben bazı kas gruplarını çalışmıyorum çalıştığım yerler göğüs ön kol ayrıca 50 şınav 50 mekik acaba bu çalışmadığım yerler ilerde bana sorun çıkarırmı diğer bölgeler gelişince şekilsiz durur mu?Ve her gün çalışıyorum boş gün koymalımıyım.
    İkinci sorum ben kiloluydum ve çok çabuk kilo verdim dikkat eksikliği yüzünden aldığım ilaç sayesinde.Bu yüzden vücudum sarkık ben bu vücudu toplamak için ne yapabilirim?Normal dambılla çalışmam yeter mi acaba?Ayrıca maalesef spor salonuna gidemem.
    Üçüncü sorum ben bu bel yanlarından çok sıkıntıdayım yerleşik ve gitmiyor yağlar acaba orayı nasıl verebilirim?
    Cevaplarınız için şimdiden çok sağolun.

2. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Yaşın daha genç bu yaşta kendi kafana göre spor yapma bi yeri geliştirip diğerini boslarsan şekilsiz bişey olursun. elinde 2 adet dambılın varsa forumda onun için program var araştırırsan biraz bulursun ayrıca yağlar içinde koşman lazım günde 1-2 saat

3. cem ergon

cem ergon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam cok sagolun cevabiniz icin dediklerinizi uygulayacagim :)

Sayfayı Paylaş