Bir kaç soru sora bilir miyim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve easy tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. easy

easy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bir kaç sorum olacak üstatlar cevaplarsa çok mutlu olurum

17 yaşındayım ve 1.72 boyunda 47 kiloyum kilo almak için balık yağı kullandım ama faydasını görmedim,bir hastalığım var mı diye hastaneye gittim ordan hiç bir sağlık sorunum çıkmadı kilo almak için body gitmeyi düşünüyorum

sorularım şu şekilde ;
    1) body boy kısaltır nediyor doğru mu?
    2)body kayıt olurken kilo almak için kayıt oluyorum filan mi demem gerekiyor
    3)47 çok zayıf seni body yapılan yerin kapısına bile almazlar diyorlar yani body için kilom kaç olmalı
    4)body yaparak kilo alır mıyım alırsam tahmini ne kadar sürede kaç kilo olur

üstatlar cevaplarsa çok mutlu olurum kafayı acayip şekilde takmış durumdayım

(konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim)

2. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    1)Bu sorunun cevabını forumda arama yaparak bulabilirsin. Kısa cevap verecek olursak boyu kısaltmaz. Boy uzamasını engelleyebilir(bunlarda belirli hareketlerdir) forumda boy uzaması di yazarsan cevabı bulacaksındır zaten
    2)Kayıt olurken onlar vücuduna bakarak kilo almak isteyeceğini rahatlıkla farkedeceklerdir zaten
    3)Saçmalıyorlar. Salondakilerin %99u yapılı insanlar değil korkma
    4)kilo alıp alamamak senin elindedir. Üyelerden kahinlik beklemeyiniz. Forumu çok fazla araştırmanız gerekiyor. başlıkları okuyun. CEvaplarınız hepsi forumda mevcut. Kilo almamanız içinde bir biyolojik bir sebep yokmuş. Güzel bir beslenme programıyla kilo alabilirsiniz

easy bunu beğendi.
  3. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle ben düzgün olarak kilo almanın(yağsız kas olarak göbek yapmadan)Vücut geliştirme ve spor başka yolunu düşünemiyorum.Yani yok öyle bi şey sadece balık yağıyla olucak iş değil o iyi bir beslenme ve body ile çok iyi kilo alır ve kas inşa edersin hiç düşünme başla forumuda araştır.

easy bunu beğendi.
  4. easy

easy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevapladığınız için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş