Bir Günde Tüm Vücut Çalıltırmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byoaknx tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. byoaknx

byoaknx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar evime dynamic1001 marka çalışma istasyonu aldım her gün her akşam saat akşam 19:00 da yemeğimi yer saat 20:00 da düzenli 45 dk 3x12 hem gögüs hem omuz hem Kol hemde ayak ve kanat çalılırım çalışma esnasında meyve çalışma sonunda yatmadan 30 dk önce 1 bardak süt içer akaşam 22:30 23:00 aralığında yatarım sabah 07:00 işe giderim bu çalışmadan sonuç alınırmı her gün düzenli akşam 45 dk tüm vücut çalışmak nasıl sizce? Nasıl bir program uygulamalıyım?

2. torlak

torlak Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    1. gün kol kanat 2. gün sırt omur 3. gün bacak karın yapıyorum her gün 1 hareket veya 2 hareket uygulayabilirsiniz. Meyveleri 30 dakika veya 1 saat önce alırsanız iyi olur proteinler kana karışır :)

3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    her gün olmaz en fazla beş gün yeni başladıysan en fazla 4 gün günde üç bölge çalışmak en faydalısı (örnek program ağırsağlamda var site ismi bu) spora gitmeden iki saat önce yemeği kesiyoruz belki 1.5 saat önce de olabilir. Meyveyi antrenmandan 20-30 dk yerseniz daha iyi olur. Antrenman sırasında bir şey yemeyin. Diyeceklerim bunlar

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. byoaknx

byoaknx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki arkadaşlar her gün günde 3 program haftada 4 gün veya 5 gün peki yeni başladım 1 ay dolunca karbonhidrat tozu kulanacam sizce doğrumu yanlışmı sadece yemekle vüdumun ihtiyacı olan karbonhidrat ve protein ihtiyacını karşılıyamadığımı hisediyorum boyum 1,80 kilo 70

5. byoaknx

byoaknx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olacak bir arkadaş yokmu spora başlıyalı 1 ay oluyor karbonhidarat tozu almaımıyım 1,80 bo kilo 70 ?

6. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    karb tozu protein tozu şimdilik senin için hikaye karbı da proteini de rahatlıkla tamamlarsın. Karb için mercimek, bulgur pilavı, fasulye, nohut, makarna bunları tüketebilirsin

7. texas0606

texas0606 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kardes ilk olarak her aksam vucudunu komple calistirma.. programlara bol.. benim ki mesela;
    Salı:Göğüs ve Kol
    Persembe:Karın ve Omuz
    C.tesi:Sırt ve Bacak
    Bu programın aynısını çarşamba cuma ve pazar günleri içinde yap ve ptesi günü dinlen.. ya da salı gunu sırf kol çarşamba günü sadrve göğüs die..

Onun dışında yemekle spor arasini 1 saatten daha cok tutmaya calis 1.5 saat gibi tabi iş saati uygun olursa.. spordan 15 dk önce meyve ye karbonhidrat icerir rahat sindirilir, enerjili olursun..

Son olarakta 180 boy 70 kg normal bence..karbonhidrat tozu ile kilon artar.. alacaksan protein tozu al.. onuda en az 2 ay sonra almanı tavsiye ederim..

Gün icinde zaten bisküvi, çikolata gibi seylerle karbonh. alirsin 2-3 gunde birde 100 gram civari cekirdek citle, biraz yagli ama yaklasik 30 gram protein var.. Başarılar

8. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bunlar sağlıksız.
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ağustos 2015 ---
    Bir insanin beslenmesinde ve calismassinda hata olsa bile bir seviyeye gelene kadar mutlaka gelisir

9. Raskolnikov1

Raskolnikov1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Çalışma programı olarak tüm vücut çalışmanız daha verimli olur ve bir gün çalış bir gün dinlen şeklinde gitmenizi tavsiye ederim. Beslenme olayına gelince kas yapmak isteyen bir kişinin günlük kg başına 1.5-2 gr aralığında protein alması gerekir bu husus çok önemli çünkü beslenmenize dikkat etmezseniz kas gelişiminiz olmaz gibi bir şey, ek gıda kullanmanızı tavsiye etmiyorum hiç yoktan ilk üç ay kullanmayın 3.aydan sonra beslenemiyorum yeterli gıdayı alamıyorum diyorsanız ek gıdaya başvurun, iyi çalışmalar

10. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Calisma esnasinda birsey yememenizi tavsiye ederim.
    Yerine kuruyemis yiyebilirsiniz.Ama buna ragmen yetersiz kalori aliyorsaniz ve gainer kullanacaksaniz 1900 grlik en fazla 1 kutu tuketmenizi tavsiye ederim

11. texas0606

texas0606 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Biskuvi cikolata neresi saglsiz.. ben mesela yulaf yiyemem burcak yulafli alir yerim icerigide zengin ya da popkek gibi alirim karbonhidrar ihtiyacimi karsilarm gunluk.. tabi kilo vermeye calisiyorsan hakli olablrsn

12. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    İclerinde trans yaglar şeker vs var.Mumkun oldugunca cikolata hazir kek yerine dogal karbonhidrat kaynaklari tercih edilmeli.(kilo almaya calisanlar dahil)

13. byoaknx

byoaknx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar metobilizmam çok hızlı kilo alma konusunda çok güçlük çekiyorum bundan dolayı karbonhidrat tozu düşündem 5kglık ben peki çok aşırı yersem göbek olmazmı kilo alamıyrum diye çok yemeye başladım biraz göbek olmaya başladı bende bundan çok korkuyorum ben akşam 19:00 da evdeyim yemek yiyp 20:30 civarı spora başlıyorum bazı arkadaşlar önce sporunu yap spordan sonra yemek yiyip yat diyolar yemek yiyip yattığında göbek oluşmazmı yağlanma vs.

14. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Onlari dinleme.Spordan 1.5 saat önce yemeginizi yiyin.Yüksek ağırlikla calismayi ihmal etmeyin.Dedigim gibi gainer alacaksaniz da 5 kg lik gainer fazla bana gore.

15. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    hocam kafayı takmışsın gainera boş iş onlar git bi mutfak terazisi al mercimek ye kolay yeniliyo ve çok karbonhidrat var içinde

16. byoaknx

byoaknx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haklısınız arkadaşlar artık şöyle yapıyorum
    pazartesi gögüs omuz bacak şınav
    salı:ön kol arka kol kanat mekik
    Çarşamba :gögüs omuz bacak şınav
    perşembe : ön kol arka kol kanat mekik
    cuma : gögğs omuz bacak şınav
    cumartesi : ön kol arka kol kanat mekik
    pazar: dinlenme
    Karbonhidrat ve orıtein ağırlıklı beslenme
    böyle bir program nasıl olur iyimi birde yatmadan süt içsem iyi olurmu hem uyku açısından hem kemikler açısından ?

17. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    -ben olimpik bar,sehpaha ve imkanınız varsa power rack almanızı tavsiye ederim çok ama çok daha iyi.(bench press,squat gibi temel hareketler yapmalısınız,ayrıca serbest ağırlık daha yararlı.)

-Fullbody workout araştırmanızı tavsiye ederim,güzel bir yoldan başlamışsınız böyle devam edin derim.tüm vücut sistemi genelde haftada 3-4 gün uygulanır.

-Antrenmana mideniz boş girin.Antrenman sırasında kesinlikle meyve tüketmeyin.Antrenman sırasında sadece su veya bcaa tüketin.

-yatmadan önce sütü yarım saat yerine 1 saat önce içmeniz daha iyidir.

-karbonhidrat tozu almayın.Onun yerine pirinç,makarna,tahıllı ekmek tüketin zaten bu besinler ucuz.Karbonhidrat tozlarının içeriği resmen çöp kutusu,şeker,soya ne ararsanız var...

Raskolnikov1 bunu beğendi.
  18. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    hocam 6 gün fazla ama sen memnunsan sorun yok sıkılacak gibi olursan 4 güne çek onu antrenman 2 saat sürmüyor demi en fazla 1.15 sürsün ısınma esnetme hariç 1 saatten sonra büyüme hormonu düşüyormuş

19. byoaknx

byoaknx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam çalışmam 40 dk filan sürüyor ?
    Dediklerinizi göz önünde bulunduracam hocam saol mutlaka araştıracam

Sayfayı Paylaş