bir dahaki antremana kadar ağrılarım geçmiyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kartvizit tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    1 hafta oldu haftrada 3 gün gidiyorum ve her bölgeyi çalıştırıyorum 3x8 gibi mesela yarın antrenman var fakat ağrılarım var ?:(bench_O

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bu ağrılarla ilgili konu başlıkları ve bilgiler forumda mevcuttu sanırım...

3. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    anlıyorum merak ettiğim şu ağrılarım varken ağırlık çalışmamam lazımmış faydası olmuyormuş fakat antrenman programım böyle yani değiştirmek mi lazım napmak lazım 1 aya kadar bu antrenmanı yapcakmışım.

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    kaslar dinlenirken gelisir calısırken degil agrın varsa antrenman yapma

5. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için teşekkür ederim fakat sürekli ağrı oluyo o zaman hiç antrenman yapmayım bana saçma geldi yinede tşkr .Aslında programım saçma geliyor bana haftada üç gün her bölgeyi 3x8 yapmak

6. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    yeni basladıgın icin haftanın 3 günü idealdır agrıların kac gün sürüyor?yeni basladıgın icin hamlık agrıları bunlar agrın gecene kadarda calısma
    tesekkür icin lütfen butonu kullan

Son düzenleme: 1 Ekim 2010
    kartvizit bunu beğendi.
  7. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Ağzınla söylüyorsun yeni başladım diye!Eeee tabiki 1 ay böyle devam ediceksin bak bende yeni sayılırım hatta yeniyim 1 ayı doldurmama 1 hafta gibi bir süre kaldı ama bende aynen senin gibi her kas grubunu kapsayan hareketleri her antrenmanda yapıyorum yapmakta zorundayım üstelik ben 3x12 yapıyorum.1. ay kaslarla agırlıkların tanışma sürecidir adeta bi flört gibi düşün:).1-2 ay gibi bi süreyi atlattıktan sonra oturaklı bir programın zaten olacak o yüzden saçma gelmesin sana yaptıkların ;)

kartvizit bunu beğendi.
  8. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ağrılarım devamlı sürüyor mesela kollarım ve göğsüm inanılmaz şekilde ağrıyor ama yarın kol göğüs antrenmanım var farz edelim yarın yapmadım pazartesi yaptım diyelim ama çarşambaya kadar yine ağrılarım olcak ve yine antrenmanı ertelemek zorunda kalcam .Yani anlatmak istediğim ağrım olsa bile salona gitmemde sakınca varmı sonuçta yeniyim.Kaslarım ağrıyor diye dinlenirsem haftada 1 kere antrenman yapmak zorunda kalırım

saygılar.bench_Obench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:48 ----------

Yarın ağrılarım olduğu halde salona gideyimmi cevap verseniz rahat uyusamdumbelllls:eek:

9. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    agrıların olsa bile salona gitmende sakınca var dedigim gibi kaslar dinlenerek gelisir üstüne gidip antrenman yaparsan yarardan cok zarar görürüsün ben yıllardır yaptıgım halde nerdeyse her antenmanda agrılarım oluyor yeni basladıgın icin agrılarının daha siddetli olması normal dinlenmene ve beslenmene cok önem vermelisin ne kadar oldu body ye baslayalı?

10. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    ağırıların hangi bölgedeyse ağrıların geçene kadar o bölgeleri çalışma onun yerine farklı bir bölge çalış çok zor birşey değil bu :)

Sayfayı Paylaş