Bir şeyler yanlış gibi? Bi bakarmısınız konuya.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Abdulkadir12x tarafından 3 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Abdulkadir12x

Abdulkadir12x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Yozgat
    Selamun aleyküm abilerim ve kardeşlerim. biz 4 kişi evde kalıyoruz ve eve 2 dumbell ve 1 uzun bar aldık ağırlık sayımız 4x10 5x6 2.5x4 kg yani toplamda 80kg ağırlığımız var. 4 kişiyle 10 gündür sadece pazar günü arayla program yapıp çalışıyoruz fakat aklımda kalan ben bi kaç kere spor salonuna gitmiştim ve 3 veya 4 gün haftada spor yapın gibi tavsiyeler alıyordum. Hamlığı attık suanda ağrılar dan başka bi zorlanma çekmiyoruz fakat yinede sağlıklımıdır?
    Birde ilk gün = kol x göğüs ikinci gün = sırt x karın x bacak üçüncü gün= omuz x arka kol bu program ne kadar doğrudur?
    1.85 boyum var ve 85 kg var kilo vermek için l carnitine kullanmam uygun olur mu ? Birde protein tozu almayı düşünüyorum şuanlık için gerekli midir?

Teşekkür ederim.

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bütün vücut bölgelerini tek gün içinde çalıştırcaksan haftada 3 gün yeterli olur. Protein tozu almadan önce yapman gereken bütün besinlerin en ince ayrıtıntısına kadar bütün değerlerini öğrenip alman gereken şekilde beslenmen gerekli. çok gerekiyorsa takviye olarak protein tozu alabilir. O yazdığın şekilde çalışacaksan da en az 6 gün çalışman gerekir haftada. her kas grubunu 2 kere çalıştırman gerekiyor

Abdulkadir12x bunu beğendi.
  3. Abdulkadir12x

Abdulkadir12x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Yozgat
    En son dediğiniz gibi çalışıyoruz. Sadece pazar günleri tatil. Ben arada aşırıya kaçıp cuma-cumartesi boks kursuna gidiyorum. Bu değerleri araştırıcam teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş