Biotest Hot-Rox Ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve B.B. King tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    evet,12 nisan cumartesi...

1 hafta öncesi,89.9 da olsa 80'leri görmek istediğimi söylemiştim.fakat 2-3 kere boğazıma hakim olamamam planlarımı bozdu.

91.2 kg.

herşeye rağmen,iyi bir sonuç.haftaya kesinlikle 80'leri göreceğim ve bu inanılmaz bir moral motivasyon sağlayacak.

haydi hayırlısı...

2. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bugün hot-roxumu aldım. Ancak üzerinde günde 3+3 maks. 6 tableti geçmeyin diyor, öyle 4 filan değil maksimum doz? Gerçi ben 1+1 ile başlayıp 2+2 ye çıkarmayı planlıyorum yavaş yavaş, 6 tablet alırsak 12 günde bir kutu biter valla :D

3. onurgage

onurgage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok Aciyor:(

:confused:ARKADAŞLAR MERHABA YAKLAŞIK BİR HAFTADAN BERİ SPOR YAPAMIYORUM FECİ ŞEKİLDE BİR EV KAZASI GEÇİRDİM EKMEK BICAĞI İLE PARMAKLARIMI KESTİM YAKLAŞIK 8 DİKİŞ VAR ELİMDE BU BENİM TÜM PLANLARIMI ALT ÜST ETTİ NE YAPSAM BİLMİYORUM SALONADA GİTMİYORUM ACABA B.B.KİNG GİDİP SADECE KOŞU BANDI VE BİSİKLETMİ YAPSAM NE DERSİN ÇÜNKÜ BİR KİLO BİLE KALDIRINCA ELİM SIZLIYOR

4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    bendeki kutunun üzerinde 6 saat arayla,günde 2 kere 1 ve ya 2 tablet kullanılması yazıyor.yani maximum 4.sahte olma ihtimali bulunmuyor çünkü yurtdışından kendi elceğizlerimle aldım.

5. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    geçmiş olsun onurgage.ellerini kullanmadan koşu bandı,bisiklet ve karın hareketlerini yapabilirsin.zaten kardiyo yapıyorsun..squad,bench press yapmasan da olur. ;) bence aksatma..

6. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    6.cı günüm hotroxda. Bugün 2+1 olarak dozu yükseltiyorum. Şimdiye kadar en ufak bir yan etki (uykusuzluk) görmedim.

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    B.B King tartılma zamanın geldi de geçti, nedir durum?
    Bu arada bence keşke ölçü alsaydın, tabii senin kendi sistemin ama moralinin bozulması gerekiyorsa bozulsun, mesela 9 kilo verip belin 5 santim inceliyorsa, o diyette sorun var demektir bence (misal olarak söylüyorum) değişiklik yapmak gerekir.
    Şu an kaç kilodasın?

8. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    4-5 gündür nete giremiyordum,kusura bakmayın arkadaşlar...

19 nisan cumartesi kilom,malesef 91.8 kg.

sebebi,yaşadığım kabızlık problemidir.

1-2 güne aşacağımı tahmin ediyorum.

öte yandan,4. haftadan sonra hot-rox'ın etkisi %50 düştü diyebilirim.haftaya da devam edip,6. haftadan sonra hot-rox'a 2 hafta ara vereceğim.o 2 hafta sadece l-carnitine ve green tea kullanacağım.zaten tam o zamanlarda yurt dışına taşınma işlemleriyle uğraşacağım için,2 hafta doğru düzgün kardiyo yapabileceğimi zannetmiyorum ama en azından süpermarkete koşarak gidip geleceğimden emin olabilirsiniz.

ölçü almamak benim prensibimdir,sebeplerini söylemiştim daha önceleri.yoksa,kimseye "ölçü almayın" demiyorum.görüşlere saygılıyım.karasan'ın görüşlerine 2 kat saygılıyım. ;)

şimdilik bu kadar...

Son düzenleme: 23 Nisan 2008
  9. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Karasan
    Diyet ve kardio'yunun dışından belden incelmek için ,
    Antremanda Ekstradan neler yapılmalı ,
    Örneğin bol tekrar 200-300 gibi veya 5-10dak aralıksız barbell side bend veya sopa ile .
    veya dumb side bend ,
    oblik crunch veya yerde oblik crunch,
    oturarak barbell twist
    egzersizleri programa mutlaka dahil edilmeli mi ?
    Ekstradan faydası var mı ?
    yukarıdaki saydıgım egzersizleri tek bir defa bile yapmadıgı halde bel ölçülerinin muazzam olan kişiler görebiliyorum salonda ,
    veya tam tersi dakikalarca yapıp bir adım yol gidemeyenlere.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    B.B King teşekkür ederim fikirlerime değer verdiğin için, bende senin seçimine saygılıyım, dilerim arzu ettiğin sonuca ulaşırsın.
    Burakula, genetik en öncelikle, yani ben inanmıyorum çok ince belli adamların bunu twist'e borçlu olduklarına.
    Ancak bölgesel zayıflamaya ben inanıyorum.
    Yok bilimsel kanıtı yokmuş, olmasın efendim, pullover'da göğüs kafesini açmaz diyorlar, yemin ederim, bu yaşımda, uzun zamanda sonra yaptım ve gözle görülür bir fark yaşadım, Arnold bile, bu konuda espirili bir şekilde, bilim adamları bunun bilimsel olarak kanıtlanmadığını söylüyor ama yetişkin yaşlarında bu egzersizi yapıp sonuç alan o kadar çok insan gördüm ki önemli olan bu diyor.
    Bakın, bölgesel yağ yakımına inanmama bir başka neden benim kalflarım çok define ve şekilli, neden?
    Sürekli kullandığım için, gene bacaklarım vücuduma göre çok daha yağsız, bunun ben başka bir açıklamasını bulamıyorum.
    O yüzden bölgesel çalışmanın sonuç verdiğine ben gözlem ve deneyimlerime göre inanıyorum.
    Ancak en önce düşük kalorili beslenme, aerobik egzersiz ile tüm bir vücudu forma sokmayı kafaya koyacağız, yani Bebek Sahilde 5 km. yürüyüp 2 dürüm yiyerek zayıflayan kimse olmadığı gibi, boğazını tutmadan twist yaparak belini incelten kimse de olmamıştır.
    İyi bir diyet ve aerobik çalışmaya ek olarak, haftada en az 3 kere karın idmanı yapılması taraftarıyım.
    En temel hareketler, crunch (yarım mekik)
    Leg raise
    Side bends
    Hyper Extensions

Crunch'ta bence 15 tekrar yeterli.
    Leg Raise 25 tekrar x4 set
    Side bends 5 dakika
    Hyper Extensions 15 x 5

öneririm. Karın çalışması önemli, ancak beslenme ve kardiyo daha önemli bence.

Qwelan ve burakula01 bunu beğendi.
  11. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    26 nisan cumartesi...

89.3 kg.1 hafta gecikmeyle,özlediğim 80'lere geri döndüm.mutluyum. :) şaka maka,yolu yarıladık.mayıs sonu-haziran başı bu iş tamamdır.yavaş yavaş,kaslarımın belirginleştiğini görebiliyorum.

bu arada kendimde 1.5 haftadır bir tıkanma hissediyorum.normaldir.bunu aşabilmenin yollarına bakacağım.

yarın pazar,g6l6t6s6r6y-fenerbahçe maçı var.en az 10 bira garanti. :D lütfen kimse bu hareketimi eleştirmesin,zararı kendime.pazartesi herşeye kaldığım yerden devam...

saygılar.

12. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    bugün pazar ve dün 10 bira içeceğimi söylemiştim.bugün tek kazancım 1 tane bile bira içmemiş olmamdır.bu arada galatasarayı kutlarım. :) fanatik bir fenerbahçeli olarak 2-3 gündür çok coşkuluydum.hatta yakın bir arkadaşıma "rüyamda gördüm,1-5 yeneceğiz" demiştim.dün foruma da "yarın 10 bira garanti içerim" yazmıştım.fakat niyeyse bu sabah uyandığımda içimde hiçbir heyecan yoktu.maça 1-2 saat kalmıştı ve halen keyfim yoktu.yenileceğimiz içime doğmuştu.maçı o psikolojiyle izledim.haliyle bira mira olayına da girmedim.iyi de oldu.zaten bugün pazardı,salon kapalıydı.antreman yapamamıştım.bugün o kadar çok içseydim yarın da antreman yapamayacaktım.2 günüm harcanacaktı.+ gereksiz yere alacağım 1000'lerce kalori de cabası.kısacası,fenerbahçe yenildi fakat ben kazandım. :) saygılar...

Son düzenleme: 27 Nisan 2008
  13. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    3 mayıs cumartesi itibariyle 89.1 kg. idim.

evet,beklediğim duraklama dönemine girmiş bulunmaktayım.1-2 haftaya aşarım.

daha çok hot-rox üzerine konuşacağım...

başlığı açtığım günlerde (bildiğim kadarıyla) açıkarttırma sitelerinde hot-rox satan yoktu.geçen baktım,3-4 kişi satıyor.hatta bir tanesi ürünü överken "forumlara bakın" falan yazmış.
    bu da bodyforumtr'nin ne kadar etkili bir site olduğunu gösteriyor.

hot-rox gerçekten kuvvetli bir yağ yakıcı arkadaşlar.6 hafta bu ürünü kullandım ve size artılarını-eksilerini yazmak istiyorum.

artıları:
    -ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor.
    -düretik (su atımı) etkisi çok iyi.
    -kalp atım hızını ve vücut ısısını hissedilebilir şekilde arttırıyor.
    -ilk 3-4 hafta hızlı kilo kaybı sağlıyor,bu da moral motivasyon sağlıyor.

eksileri:
    -ilk 3-4 hafta şiddetli uykusuzluk.
    -uzun süreli kullanıma müsait olmaması.4. haftadan sonra etkisini yitirmesi.
    -türkiye'de yasal satışı bulunmaması.
    -iştah kontrolü üzerine yardımcı bir etkisinin bulunmaması. (iştahı açtığından şüpheleniyorum)

arkadaşlar 6. haftamı bitirmiş bulunmaktayım.13-14 kilo verdim.bir bu kadar daha kilo vermem gerekiyor.bilhassa yağ yakmam gerekiyor.hot-rox 4. haftadan itibaren etkisini gitgide kaybetti.ürünü kullanmaya başladığımda yatmazdan 8-9 saat önce almama rağmen ne yapsam uyuyamıyordum.son zamanlarda ise ürünü kullandıktan 40-50 dk. sonra uykumun gelip de kestirdiğim zamanlar var.bu ürün daha çok 5-10 kg. fazlası olup da 3-4 hafta içinde bunları vermek isteyenler için ideal.

başlığı ilk açtığımda muscletech hydroxycut hardcore'un yağ yakıcılar içerisinde 1 numaram olduğunu söylemiştim.uzun süredir hydroxycut hardcore mu-hot-rox mu diye gidip geldim.

muscletech hydroxycut hardcore benim için halen 1 numaradır.hot-rox sanırım 2.liği hak ediyor.lipo 6x belki 3.lüğü,4.lüğü...

animal cuts da her ne kadar gözümde ilk 3'e 4'e giremese de türkiye'de yasal satışı bulunan fat burnerlar içerisinde 1 numaradır.

hot-rox'a 2 haftalığına ara veriyorum.bu 2 hafta boyunca sadece sorularınız varsa cevaplayacağım.yoksa yazmayacağım.

saygılar.

14. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    suan oss nedeniyle baya 1 ara verdım bodye.. vucudum baya bı yaglandı 89 kgyım suan.. Temmuz 15 monaco ya gıdıorum.. Bu cuma bızı okuldan salıolar ve bende bundan yararlanarak aksamları spora gıtcem haftada 3.. Sorum su..

Gıtmedıgım gunlerde kosu 30 dkk yapmayı planlıyorum sabah mı onerırsın yoksa aksam mı ve buna gore hot rox u 30 dkk evvelınden alcam..

Body yaparken almaya gerek var mı yag yakımını hızlandırır mı?
    2 ay ıcın kac kutu almalıyım?
    Yanında l carnıtıne kullancam acetyl l-carnıtıne onerdıler yorumun war mı ?

saol..

Amaç : Eski kas kütleme gelmek ve 80 cıvarı olmak..

15. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    salona gitmediğin günler 30 dk.lık koşunu sabah kalkar kalkmaz,kahvaltıdan önce yapmanı tavsiye ederim.

ağırlık antremanı yaparken biotest hot-rox kullanmana
    gerek yoktur.

2 ay için 3.5 kutuya ihtiyacın vardır.mecburen 4 kutu alacaksın.
    2 kutu sana 5 hafta yetecektir.daha fazla almana gerek görmüyorum.

l carnitine almana gerek görmüyorum.illa ki alacaksan acetyl l carnitine al.

bi' şey değil,başarılar dilerim.

Piasca bunu beğendi.
  16. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Türkiyede yasal satışının bulunmadığını söylemişsiniz fakat , açık arttırma sitelerinde faturası ibraz edilebilen şekilde satılan biotest hot-rox lar var. Bunların orjinal olabilme ihtimali varmıdır? Orjinal olup olmadığını anlayabilirmiyiz?

Fiyat olarak 70ytl civarı demişler. Orjinal aldığınız fiyat nedir acaba?

17. egoTR

egoTR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    dediğin gibi bir siteden aldım ben,kullanıorm şu an..iyice inceledim baktım sahte değil ama belli de olmaz..hem öyle bir siteden aldığında..kargoyu teslim aldığında bakarsın..sahteyse ibraz ettirirsin getiren kargocuya...siteden de iptal edersin alışverişi..ve paran gitmez...;)

Piasca bunu beğendi.
  18. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    egoTR şimdi baktımda , netrution sitesinden aynı ürünü 19$ gibi bir fiyata alabiliyormuşuz. Ben iki kutu getirtmeyi düşünüyorum. 38$ + kargo toplam 70-80 ytl ye 2 kutu hot-rox getirtmiş olacağım. Hem de orjinalliğinden şüphem olmayacak.

19. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    dediğiniz fiyata var türkiyedeki açıkartırma sitesınde bende oradan alacagım yanında faturası da varmıs amerikadan faturasıyla sipariş verdım bende. orjınalse ne ala.

20. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dediğim fiyata 1 kutu satılıyor açık arttırma sitelerinde , ben aynı fiyata 2 kutu getiriyorum + kargo dahil

Sayfayı Paylaş