Biceps antreman sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve m-fit tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    EyvAllah İnşAllah faydamiz dokunur.

2. kelly_1

kelly_1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    gerçekten talihsiz bir yorum hareketin nizami yapılması çok önemliyken ağır kilo girecem diye bozmak ...hele biceps kası için nizamiliğin ayrı bir önemi olduğu gerilimin çok çabuk başka bir kasa kayabileceği bir kas için gerçekten açıklamanız talihsiz
    "kasları çalıştırın ağırlığı değil"
    Jay cutler

3. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Bak senin dediğin şey normalde geçerli olan herkesin uygulamaya çalıştığı bir kaide . Ama bu arkadaşın bu konuda sıçrama yapabilmesi için buna ihtiyacı var. Ben zamanında nizami olamadığım ağır kilolarda nizamilestim ve bicepslerimden hiç şikayetçi degilim tabiki de ağırlığı kaldırırken mümkün mertebe nizami olunmalı ama bu arkadaş zaten kafasinda orayı bir sorun haline getirmiş onun için bu zorluğu aşmak adına başvurabileceği bir yöntem . Hemen böyle fevri çıkışlarla insanları yargilamayin. Ben arkadaşın probleminin çözülmesinden yanayım.

4. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bence biceps ve triceps antremanını aynı gün yap yada göğüsün iyiyse ilk harekete göğüs çalışırken bicepsi al eksik olarak gördüğün kas grubunu iyi olan kas grubuna göre ilk harekete almalısın senin için daha verimli olacaktır.

Sayfayı Paylaş