Beyler moralim 0

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oliestranjeu tarafından 18 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    beyler yaklaşık 4 aydır body yapıyorum günde 2oo grama kadar proteinli besleniyorum boy 180 kilo 79 omuz biceps triceps kanat bunlar genişledi kollarım soğuk 38 cm oldu omuzlarım 121 cm fakat göğüs kaslarım çok az gelişti 4 aydır sıkı besleniyorum antremanlarımı aksatmıyorum...

Göğüs antremanlarımda kendimi paralıyorum .. abanıyorum bütün hareketleri kaslara yedirerek ve tekrar sayılarımı düzenli yapcak ağırlıklarla çalışıyorum.. fakat göğüs kaslarım aşırı ağırdan gidiyor :(:( Göğüs ölçüm = 104 .. görünüşte gerçekten fit bi vücudum var fakat göğüs problemi var.. lütfen yardımcı olun.. bütün moralim alt üst oldu :)))

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    moralını bozmaya hıc gerek yok evet gerıden gelebılır gogus kasların ama daha buna karar vermek ıcın cok erken 1 yıl yaptıktan sonra eger hala gerıden gelıyorsa ozman daha sıkı ve daha farklı bır programla calsman daha uygun olucaktır

oliestranjeu bunu beğendi.
  3. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    zoruma giden cok para harcadım bu işe tavuk aldım her gün yedim vs pilav haşladım yumurta hasladım her gün emek verdm böle karşılıqını alamayınca zoruma gitti cok :eek:

4. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    genetik faktör önemli,
    Benimde göğüslerim iyi gidiyor fakat kollarım zayıf

farklı antrenman metodları dene vücudunu dinle hangisinin sana uygun olduğunu bul,belki çok ağır giriyorsun veya çok fazla hareket giriyorsun çeşitli sebepleri olabilir.

5. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    4 hareket giriyorum hareketleri kaslara yedirerek yapıyorum çok aşırı ağırda girmiyorum :eek:

6. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben 1.5 seneden beri yeni yeni oturtuyorum göğüs yapımı. acele etme. sabır, azim, beton ilişkisi weightlifter :arrow: :evil:

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bendede tam tersı sadede gogus buyuyor sankı :) he bıde jınekomastı var ınsallah onumuzdekı kış amelıyat olucak oyle asırı degıl ama rahatsız edıyor benı hey neyse gogus bende ıyı gelısıyor ve gogus agrısı baya oluyor sırt omuz kol hıc agrı yasayamıyorum

sankı onalrda bende gelısmıyor anlamadım gıttı:)

8. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Acele etmemekte fayda var bende aynı problemi yaşıyorum.Zamanla gelişir umarım :)

Birde "göğüs antrenmanlarımda kendimi paralıyorum" bu kadar zorlayarak çalışırsan gelişimini dahada yavaşlatırsın.

Ya 20li tekrarların üstünde yakma setleri uygula yada 6-7-8li tekrarlarda oldukça ağır gir.Bakalım 4 set bench presste hangisi sana daha iyi bir pompalama hissettircek.

Benim şahsi fikrim ilk önce kasları yüksek tekrar ile yakıp hissetmelerini sağlamaktır.

9. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    dediğinizi deniycem ..

10. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ben çok tekrar girmeni tavsiye etmiyorum kesinlikle..belki normal setlerin bittikten sonra pompamalama amaçlı yapabilirsin ama öbür türlü hacim kazanamayacağını düşünüyorum..

11. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    neden zoruna gidiyor verdigin para bak diyorusun kollarım genisledi omuzlarım acıldı diye gögüs eksik kaldı diye yapma bunu neden gelismesin gelismemesi icin bir sebeb yok zamanla olucak

12. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    AYNADA kendine bakmaya ara ver bak bakalim sonuc nasil

Merak etme bende veriyorum cok para bu ise ve sabirla bekliyorum...

Insallah bir gun olur

13. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Moral motivasyon bu sporun canıdır. Sakın ümitsizliğe kapılma . Hareketleri yaparken kasa odaklan . Benim her zaman işime yaramıştır. ( Tabi eğer çalışma tarzında veya programında bir yanlışlık yoksa). Omuz en sorumlu bölgemdi . Hocamdan duydum bunu . O günden sonra salonda kulaklığımı takıp öyle yaptım. Hareketi yaparken sanki bu dünyadan ayrılıp başka bir aleme gidiyordum .

Bana deli diyebilirsiniz . Çünkü bu sprou yapmayan arkadaşlarıma söylediüim zaman deli gözüyle bakıyorlar bana .

Uzun lafın kısası ''İnanmak Başarmanın Yarısıdır''.

14. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    haklıısn benim omuzda sorun yok her gitttiğimde üstüne ekliyorum göğüs hariç bütün bölgelerim böyle ..

15. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Yakma setlerindeki amaç zaten olduğunca fazla hacim kazanmak değildir.Bu bir nevi ısınmak hazırlamak motive etmektir.Göğüs kaslarını uzun süreli çalıştırcağınız için vücut bu uyarılara cevap vericektir.2 haftalık bir yakma setlerinden sonra ağır çalışılması, setlerde göğüs kaslarını daha iyi hissetmeye yardımcı olur.

16. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    anladım..2 haftayı uzun bulmamla beraber uygulanabilir bir sistem..ayrıca bu sistem uygulanacaksa haftada 2 sefer göğüs antrenmanı yapmak da sakıncalı olmaz galiba, hafif kilo çok tekrarda dinlenme ihtiyacı daha az olacaktır..

Sayfayı Paylaş