Beslenmemdeki varsa eksikler ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kilolu :(:( tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kilolu :(:(

Kilolu :(:( Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Iyi günler arkadaslar .. Yaklaşık 1-1.5 ay kadardır bu beslenmeyi yapıyorum kalçam 8 cm bel 5-6 cm eridi aç tok değişiyor :) sizden ricam beslenmem nasıl , eksiklerim nasıl takviye olmalı mı nereye olmalı bunu söylemeniz şimdiden teşekkürler

Boy :186
    Kilo bilmiyorum önemli olan ölçü diye tartılmıyorum
    Bel :92-93
    Kalça: 103
    Basen :sağ 60 sol 61

Sabah 1 yumurta peynir 1 domates 1 biber 1 dilim kepek ekmeği çay

Ara : 1 portakal veya 1 elma

Öğle : yağsız tuzsuz bulgur 1 kase yoğurt veya haslanmıs tavuk göğsü sote veya yağsız tuzsuz ızgara balık veya kıyma ya yumurta kırıyorum oda yağsız

Ara : 6-7 fındık 4-5 badem ( ceviz badem fındık 3 lüsünü tüketiyorum )

Akşam : öğlen yediklerimden birtanesini veya yağsız tuzsuz mercimek çorbası

Ve arkadaslar 3. Günüm MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite aldım sporumda 3 gün cardio 3 gün cok tekrarlı ağırlık kaldırma .. Yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü

Son düzenleme: 10 Mayıs 2014
  2. Erkal16

Erkal16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba. İmkanınız varsa sabahki yumurtaya 4-5 adet yumurta beyazı eklerseniz sizin için daha iyi olur. Onun dışında ara öğün olarak meyva yerine sabahta ceviz-badem tercih edip meyvayı kahvaltıda tüketebilirsiniz.

3. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Tabi imkanda sorun yok .. İşte bende psikolojik nekadar yersem kilo alırım diyorum :) yumurtayı arttırayım .. Peki hydroxycut sabah ve aksam yemekten önce alınıyor , 2. Hapı antrenmandan önce mi alsam ? Saanki daha cok işe yarar

4. Erkal16

Erkal16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Merak etmeyin yumurtadan yağlanmazsınız benim 10-12 lere çıktığım oluyor :) hydroxycut daha önce kullanmadm ne desem yalan olacak, sizi yanlış yönlendirmek istemem. Suplementler bölümünde aradığınız bilgi vardır.

5. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Vallahi bu forumda yatıp kalkıyorum , bende baya araştırdım ama aradığımın ne bu sitede ingilizcemin yettiği kadarda diğer sitelerde cevabını bulamadım :) yorumların için cok teşekkür ederim

Erkal16 bunu beğendi.
  6. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Günceldir arkadaslar

7. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yok mu yorum yapacak kimse

8. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Sabahları yediğin yumurtayı 2tam 2 beyazı olmak üzere 4 yumurtaya çıkarabilirsin.Öğlenleride bulgur yoğurt yerine,diğer yediklerini tercih ederek bulgurla birlikte yiyebilirsin.çünkü bulgur yemezsen gün boyu güçsüz hissedeceksin kendini.Akşamlarıda salata+tavuk veya balık yiyebilirsin,sadece mercimek çorbası bana çok eksik geldi,ben bu kadar az şey yersem ölürüm heralde :D bu diyetede 1 haftadan fazla katlanamam,bırakırım.

bence bu vereceğim siteden alman gereken kalori miktarını bir hesapla.bana şok diyet yapıyorsun gibi geldi.kilo kaybın çok olur ama kaslarında çok erir,verdiğin kiloları hızlı bir şekilde geri alma ihtimalin var.link: Calorie Calculator - Daily Caloric Needs sağlıklı kilo vermen için Fat Loss değerindeki kaloriyi alman yeterli,onun altındaki değerler sağlığın açısından zararlı olacaktır.

9. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Hmm .. 2 yumurtaya cıkardım zaten arkadas söyledikten sonra , ara öğünleri mide yiyorum aksatmadan , biraz sıkı bir diyet olduğu doğru ama alıstım artık pek zorlamıyor yani az biraz daha zayıflayıp daha farklı beslenecem , ama bu kalori hesabına geceyim :)

10. ftrci05

ftrci05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    sabah kahvaltıyı yapabildiğin kadar geç yap yani uyandıktan sonra hemen kahvaltı masasına oturma biraz hareket et .. yumurtayı arttır 4 tane felan 2 sinin sarısını ye.. kepekli ekmek yerine yulaf ezmesi 5 çorba kaşığı felan yiyebilirsin .. antremandan sonra en az 1 1 bucuk saat sonra yemek ye .. ve şekerli bir şey yeme .. çaya şeker atma .. bence hiç çay içme su yada sıcak limonlu su iç inan bir süre sonra alışacaksın ve cok güzel bir tat gelicek ... bulgur iyi fakat sadece bulgurda sınırlandırma kendini esmer pirinç kepekli makarna da yiyebilirsin .. yada basmati pirinç ...

Kilolu :(:( bunu beğendi.
  11. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkür ederim değerli yorumun için .. Öncelikle çayı sevmiyorum , bu nedenle şeker atamam :) sabahları erkenciyim her gün 6da kalkarım su içerim kitap okurum , sonra biraz zıpladrım hoplarım :) daha sonra kahvaltı yaparım.. Makarna olayını ekleyeyim .. Yulaf alayım , kepek ekmeğini çıkartayım mi ? Ve sabahları kahvaltıda yeşil çay içiyorum

12. ftrci05

ftrci05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    yani gerek yok eğer bişi sürüp yemiyorsan ki yemiyorsun anladığım kadarıyla sabah uyandığınızda kahve yada sıcak limonlu su da iyi olur kitap okurken :) tabii sade kahve .makarna kepekli olsun . yulaf ezmesini sütle ıslatıp yiyebilirsin daha uzun süre tok tutar ve komleks karbonhidrattır insülinide zıplatmaz ... birde hydroxcut hakkında görüşlerinizi yorum olarak atarsanız yada yeni bir konu açarsanız seviniriz :)

13. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Şöyle söyleyeyim , normalde sabah aksam sade kahve içen biriydim baya severdim ama bu hydroxycut aldıktan sonra kahve ile tüketmeyiniz yazıyor , içinde baya cafein var diye o yüzden kahve içmiyorum . Hydroxycut'a gelirsek ben işte bu diyeti yapıyorum haftada 5 gün spor yapıyorum giç bir etkisini görmedim , benim tavsiyem lcarnitine yönünde . Olimpo 3000 mg :) internetten baktım cok iyi yorum almıs ve bazı arkadaşlarda önerdi burada , multi power ve olimpo 3000 mg iyi gibi

Sayfayı Paylaş