Beslenmemdeki puruzler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Clean tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar oncelikle merhaba benim vucut skinny fat yani el bilegim 17 cm belim 97 cm :) boyum 176 kilom 80 vucut yagli beslenmem su sekilde ;
    Kahvaltı : 1 tam yumurta peynir sekersiz cay , karisik omlet veya sucuklu yumurta yiyorum
    Oglen ; okulda oldugum zaman ekmek arasi bir seyler aliyorum evdeykende sebze et yemegi veya makarna pilav bunlardan birini yiyorum
    Ara ogun : 1 meyve veya 1 avuc kuruyemis
    Aksam yemegi : klasik olacak arkadaslar ama evde ne piserse yiyorum
    Ara ogun : ......
    Arkadaslar aksam ara ogunum sıkıntılı ne yesem diye dusunuyorum bu konuda ve genel olarak beslenmem nasil yardim eder seniz sevinirim
    Aksam yemeginden sonra sekersiz cay iciyorum gunluk 2lt yakin su dumbellarla saga sola egilme hareketleri bel yaglarim icin ve farkli sınav cesitleri uyguluyorum yarin barfiks takicam onuda hareketlerim arasina ekleyecegim benden simdilik bu kadar arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler iyi forumlar....

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar amacım flood deil sadece yardım istiyorum yardıma ihtiyacım olmasa flood yapmam hatta konuyuda açmazdım gerçekten lütfen bir yardım edin

3. darkwol

darkwol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam bana sorarsan spor salonuna yazıl derim. Spor salonunda benimle beraber başlayan bi abimiz vardı adam salonun diyetisyeninden beslenme programını aldı. Özel vücut çalışma pogramı yazdırdı kendine 5 ayda vücudunu toparladı. adam 82.5 kg ye düştü 96 kg den. Ve kilosunu şişman olarak göstermiyor adamın boyuda kısa saglam kaslı görünüyo. Yapacagın en dogru şey spor salonuna yazılmak olur diye düşünüyorum ben.

Sayfayı Paylaş