Beslenmem hakkında.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ImTheOne tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ImTheOne

ImTheOne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar merhaba 21 yaşındayım ve öğrenciyim,buna bağlı olarak da mecburen dışarıda yemek yemek durumunda kalıyorum.
    Beslenmem şu şekilde

ANTRENMAN GÜNLERİ

Uyanır uyanmaz 1 büyük bardak süt

Kahvaltı

4 yumurta beyazı 1 tam yumurta 2 yemek kaşığı lor peyniri 1 dilim yağsız peynir ve 1 kaşık zeytinyağı ile omlet.
    1 domates 1 salatalık
    1 kase yoğurt + yulaf ezmesi karışımı
    5-6 adet siyah ve yeşil zeytin
    Yeşil çay.

Ara Öğün
    1 adet eti form kepekli bisküvi ve yeşilçay (okulda olduğum için malesef pek alternatifim yok)

Öğle
    250 gram tavuk eti yanında yeşil salata ve ayran ile birlikte

Öğle yemeğinden yaklaşık 3-4 saat sonra salonda antrenman yapıyorum,antrenmana gitmeden önce 1 ufak yağsız süt ve antrenman bitiminde 1 adet ufak yağsız sütü muz ile birlikte içiyorum.

Akşam
    Izgarada veya fırında yağsız pişmiş Biftek,tavuk göğsü veya somon fileto
    1 domates 1 salatalık
    5 adet yumurta beyazı
    Karışık yeşillik

Akşam yemeğinden sonra yeşil çay içiyorum eğer tekrar acıkırsam 5-6 adet badem ve ceviz içi yiyorum.
    Yatmadan önce de 1 büyük bardak süt içiyorum.
    Buna ek olarak gün içinde bolca su tüketiyorum ve mutlaka 1 meyve yemeye çalışıyorum.
    Antrenman yapmadığım günlerde sadece akşam öğünüm farklı,et yerine farklı şeyler tüketiyorum ve akşam öğünümde yumurta beyazı olmuyor.

Sizce beslenme programım nasıl,eksileri ve artıları var mı varsa nelerdir ? Tüketmeyi ihmal ettiğim veya fazla tükettiğim besinler var mı ? Yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim herkese... :)

2. Rjtmjx

Rjtmjx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    antrenman yapmadığın günlerde sadece akşam öğünü farklı demişsin, yani her gün öğle vakti 250 gr tavuk ve kahvaltıda aldığın yumurta ve sütten gelen protein değerleri gayet güzel bence

3. ImTheOne

ImTheOne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    teşekkür ederim yorumun için :)

Sayfayı Paylaş