Beslenmem full supplemente ihtiyacım varmı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BodyEser tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar 3 aydır düzenli beslenmeye basladım günde gerekli prot. Karb. Yağ. Alıyorum. Ve artık bir suplement kullanmak istiyorum.
    İnternette arastırdım whey protein ile bcaa arasında kaldım.
    Daha sonra internette Scivation Xtend ürününü buldum.
    Bu bcaa nın üstünde xtend yazdıgına göre enerji verirmi ??
    Xtend bildiğim kadarıyla enerji veren bir supplementti yani hemenerji hem kas gelişimime yardımcı olan bir supplement midir acaba bu ?
    Siz hangisi ni önerirsiniz.
    Şimdiden tşk. Bodyforumtr ailesi..

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Sen biraz daha tecrübelenene kadar supplementsiz olarak yapmaya devam et bilgisiz bilinçsiz supplement kullanımı fayda sağlamaz.
    Hem gerekli protein karb. yağ alıyorum diyosun aynı zamanda supplement kullanmak istediğini söylüyosun gerekli miktarı alıyorsan takviyeye ihtiyacın yok.
    bcaa vücutta üretemediğimiz dışardan almamız gereken aminoasit çeşitlerini barındırır kas onarımı ve beslenmesinde etkilidir dolayısıyla toparlanma sürecini hızlandırır daha çok definasyon döneminde kullanılır kas kaybını minimuma indirmek için. Xtend scivation markasının bu bcaa ürününe verdiği isim sen galiba no-xplode yle karıştırdın..
    Elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım ama birilerinin verdiği kesinlikle tam olarak yetmez senin sürekli araştırıp inceliyip öğrenmen lazım tabi bu sporu yapıcaksan ve değişimi istiyorsan.

3. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Ben yeterli kadar araştırıp öğrendiğimi düşünüyorum sadece supplement hakkında bilgi almak istedim belirli bi yerden sonra supplemente ihtiyaç oluyor amacım kas gelişimini hızlandırmak senin dediğin şeye bakarsam millet suplement alarak parası nı çöpe atıyoe demis olurım

Sayfayı Paylaş