Beslenme-yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kobemertt tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kobemertt

kobemertt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    diyet dönemindeyim 1,65 65 kiloyum yağ yakmayı hedefliyorum tabi kas kaybetmeden bilgili olanlardan birkaç görüş almak istiyorum şuan sabah- 100 gram yörsan lor(çok az yağlı)-4 yumurta beyazı 3 ddilim kepek ekmek 1.5 saat sonra antreaman antremandan sonra 100 gram tavuk+şekerli içecek sonra her 1 saatte 50 gram tavuk yiorum akşam 8 de 100 gram tavuk 9 da 50 gram tavuk gece 3 yumurta beyazı 50 gram lor yatıyorum toplam 400 gram tavuk 200 gram lor yiorum öncelikle kas kaybetmemek için fazla protein alyorum çok mu fazla yoksa normalmi karbonhidrat bi sabah ekmekten bide spordan sonra içecekle alıyorum o çok mu az olyo daha mı artırmalıyım karboyu ve de su atımı için kuşkonmaz yiorum muscle&fitness ta bu sayısında onu öneryodu ne derece su atar ne diyosunuz son olarak meyva çok az yiorum deri kalınlığı yapıyo diolar dorumu deri kalınlığı denen şey nasıl gider çok soru sordum ama bi zahmet bilgilendirirseniz çok mutlu olurum aklıma baya takıldı antreman olarakta haftada 4 gün body 2 gün cardiyo 1 gün off cardiyo sabah erkenden tek protein alarak gityorum hiç karbo almadan yağ yakımı için bu uyguladığım program ne derece doru fikirlerinizi merak etyorum teşekkürler...

2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    cardio yu bilemiycem ama body ye %100 karbonhidrat alarak gitmelisin ve 3 dilim kepek ekmeği yetersiz. Yulaf ezmesi veya tam tahıllı gevrek ye ki sabahları antrenmana enerji olsun. Ayrıca bana göre yörsanın değeri (yağ) yalan bi kere bendi almıştım tadı çok güzeldi ve elle tutunca yağlı oluyor. Protein alımını çeşitlendir bence mesala balık, et vs. Doymamış yağ tüketmen lazım ki yağ yakasın tabi ölçüsünde. Kolay gelsin..

3. kobemertt

kobemertt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doru diyosun zeytinyağı kullanıyorum zaten badem de yiorum arada azda olsa

4. kobemertt

kobemertt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları: