Beslenme ve supplement yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pardaillan tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pardaillan

pardaillan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncellikle herkese mrb.Ben daha önce de yaklaşık 2 ay spor yaptım ancak bıraktım.Bu hafta tekrar başlıcam.Haftada 4 gün salona gidicem.Haftada 1 gün de yüzmeye gidicem.Boy 178 kilo 62 yaş 20 hedefim 4 ayda 10 kilo almak.Hocanında yardımıyla söyle bi beslenme programı hazırladık
    -Sabah:beyaz peynir,2 bardak süt içine karıştırılmış 4 yumurta(yumurtayı hiç bi şekilde yiyemediğmden süte karıştırmayı tercih ettm)
    -öğlen yemeği; okulda yemehanede(bi öğünde ortalama 45 gr civarı protein var)
    -Ara; tavuklu sandviç
    -Akşam yemeği; okulda yemekhanede(bi öğünde ortalama 45 gr civarı protein)
    -Gece; ton balığı
    Bunun yanında hocanın önerisi olarak soya proteini ve amino acid kullanmayı düşünüyorum.
    Bu konuda sizin görüş ve önerileriniz neler??.. şimdiden çok teşekkür ederim:)..

2. pardaillan

pardaillan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edebilecek kimse yok mu beyler???

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Yumurtayı süte karistırıyorum derken, pisirmeden cig haliyle mi karıstırmaktan bahsediyorsun? Cok pratik ama zararlı. Bu forumdan edindigim bilgilere göre, cig yumurtanın icinde bulunan bazı bakteriler, ilerde bagırsaklarda iltihaplanmaya neden oluyormus. Bak sonra cok cekersin.

Supplement meselesine gelince; bekle derim. Once bu beslenme ile devam et, belirli bir evreden sonra gelisimin zaten yavaslayacak, o ilk aylardaki gelisim olmayacak, iste o zaman kullanmaya baslarsın. Bence ilk 6 ay bulasma.

4. pardaillan

pardaillan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet çiğ olarak katıcaktım.Yumurtayı hiç bi şekilde yiyemiyorum maalesef öğünleri biraz artırp yumurtadan alcağım proteini diğer besinlerle dengesem bi sıkıntı olmaz sanırım dimi??

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Yiyemiyorum diye bir sey yok. Kapa gozunu ac agzını... En azından onlardan omlet yap, 5 kasıkta 6 yumurta beyazını yutarsın. Sonucta zehir degil bu.

Yumurtayı cig tuketmeyi de bırakmanı tavsiye ederim....

Sayfayı Paylaş