Beslenme tavsiyesi...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cheapthrills tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cheapthrills

cheapthrills Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar, bu ilk mesajım...

183 boy, 91 kiloyum, 21 yaşındayım...

Yaklaşık 3 haftadır, haftada 3 kez olmak üzere spor salonuna gidiyorum...

15dk koşu, 30dk bisiklet, 30dk twist ve 4*15 er set, mide, göğüs, omuz, iç kol, dış kol vs hareketleri çalışıyorum... (hareketlerin isimlerini bilmediğim için buraya yazamıyorum) yaklaşık 1 antremanın 2,5 saat civarı sürüyor...

maksadım öncelikli olarak kilo vermek, ardındada ortalama kaslı, geniş omuzlu bir vücuda sahip olmak... şu an için en büyük sıkıntım, göğüs ve yüz bölgesindeki yağlanma...

beslenme konusunda ilk 2 hafta pek dikkat göstermedim... ancak son 2 gündür, forumuda okuyarak biraz daha dikkatli olmaya çalışıyorum...

örneğin bu gün;

sabah sadece 2 dilim ekmek yemek suretiyle klasik bir kahvaltı(çay, beyaz peynir, zeytin vs)

antreman öncesi öğlen; bir paket etiform limon lifli bisküvi, bir paket etiform çikolatalı bisküvi, bir kutu redbull içtim(antremanı uzun tutabilmek gayesiyle)

antreman sonrası gece; 160 gr ton balığı, bir dilim beyaz peynir, 2 dilim ekmek, 2 adette közlenmiş biber(konserve) yedim...

şu an aç olduğum içinde birazdan muhtemelen bir adet havuç yiyeceğim...

anlayacağınız kafam biraz karışık, nelerden uzak durmam gerektiğini, antreman öncesi ve sonrası yağ yakımı için özellikle neler yemem gerektiğini pek bilmiyorum...

bu arada 3 günde 2 paket sigara içiyorum, günde de 2 bardak cola içiyorum... özellikle cola olayını birden bire kesmek istemiyorum, psikolojim bozuluyor...

beslenme ve supplement(carnitine,kafein vs) tavsiyelerinizi bekliyorum... 9 antremandır herhangi bir kilo kaybı olmadı...

saygılarımla....

Sayfayı Paylaş