Beslenme programım doğru mu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gork tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gork

Gork Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ,
    Yaza girerken personal trainer ile konuşup bana bir beslenme programı vermesini istemiştim. Programı 6 hafta uyguladım ve 80 kilodan 76 kiloya düşmüştüm. Boyum 1.84 , kilom 78 şuan. ( yaklaşık 2 aydır spor yapmıyorum yaz tatili nedeniyle.) Şimdi tekrar spora başlamadan önce bu diyeti uygulamayı düşündüm ama içim pek rahat değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum , yanlış bir şeyler varsa lütfen düzeltin. Diyet şu şekilde ;

Sabah 5 haşlanmış yumurta , 1 sarısı ile
    7 Kaşık Yulaf Ezmesi - Light Süt
    Yarım Muz
    4 Kuru Kayısı

Kahvaltıdan sonra max 3 saat ara olucak şekilde
    150 gr haşlanmış tavuk göğsü
    Günde toplam 1 bardak pirinç pilavı 4 ögün oldugu için her oğüne çeyrek bardak düşüyor ( 1 bardaga 1 çorba kaşıgı zeytin yagı- 1 çay kaşıgı tuz )
    Haşlanmış Sebze ( Serbest)

Her idman sonrası light ton balıgı+Muz

Saat 8'den sonra yemek yoktu.

Günde 4 öğün ( Kahvaltı ile beraber 5 öğün ) olacak şekilde bu programı uygulamıştım , günde 1 meyve hakkım vardı . Kafama takılan neredeyse 1 aya yakın çok az sebze tükettim. Şimdi tekrar bu diyete başladan önce tavsiyeleriniz almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)

keepsoul bunu beğendi.
  2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    program genel manada iyi. ama bazi sebzeler sinirsiz olmamali. suan net hatirlamamakla havucu ornek verebilirim. kisin brokoli tuketebilirsiniz. sindirilmesi sahip oldugu kaloriden fazla kalori harcatiyor :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş