Beslenme Mantığım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ulscnkrdmn tarafından 10 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ulscnkrdmn

ulscnkrdmn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar henüz spora başlayamadım ( 2-3 Ayda bir salona yazılıp 1 ay sonra bırakıyorum artık gitmeye yüzüm kalmadı :D ) O yüzden mevcut diyetleri uygulayamıyorum çünkü bir hayli egzersiz gerektiriyor. Bu zamana kadar 1 ayda 12 kilo vermişliğim bile oldu fakat rejimi bırakmamın ardından 2ayda tekrar geri aldım bu yüzden aç kalarak kilo vermiycem. Uzun soluklu ve sağlıklı kilo vermenin peşinde

Kahvaltı zeytin, salatalık, domates, 1 kibrit kutusu peynir, 2 yumurta yada menemen canım çok tatlı çekerse yarım ekmeğin üzerine reçel, bal sürüp yerim.

Ara öğünler: sürekli evde olduğumdan dolayı 2-3 saatte bir gidip mutfağa kiraz,çilek,kayısı artık ne bulduysam 1-2 avuç kadar yiyorum.

Akşam Tavuk göğsü ve pilav 2 günde bir mutlaka o günler haricinde sebze et balık yemeye çalışıyorum.

Spora başladıktan sonra protein miktarını arttırmaya çalışıcam şu an için diyetim nasıl gözüküyor tavsiyelerinizi bekliyorum.

KİLO: 92
    Boy: 185
    Yaş 18

Sayfayı Paylaş